Вартість Ремонту кухні в хрущовці

Ремонт ванной в хрущевкеПри ремонті цієї квартири в "хрущовці" нами був виконаний частковий ремонт суміщеної ванної кімнати і санвузла був побудований в 1963, в період правління правління Н.С. Хрущова, коли вся країна була перетворена на гігантську будмайданчик.Початок будівництва першого "хрущовок" 1958 г, в наступні роки почалося масове будівництво багатоквартирних будинків, для будівництва такого будинку було потрібно не менше року.

 

По закінченні тривалого часу ванна кімната в цій квартирі пережила багато ремонтів, змін і реконструкцій, що додало багато труднощів в ремонт цієї ванної кімнати.Проблема будь-який "хрущовки" це маленька площа квартири і для поліпшення використання корисної площі і комфорту була виконана перепланування стін ванної кімнати, замінені водопровідні та каналізаційні труби.Замість ванні була встановлена ​​душова кабіна, що зажадало додавання нових і прочищення старих каналізаційних труб.

 

При проведенні цих робіт ми звернули увагу на хорошу якість матеріалів використаних при будівництві цієї будівлі, що не можна сказати про якість виконання робіт.Треба зауважити, що у будинку в цьому році ювілей 50 років, а основні стіни ще в доброму стані.В ванну кімнату встановили пральну машину, змінили освітлення, додали розетку, вентилятор витяжки і для всього цього була проведена нова електропроводка.Для якісного укладання плитки - поштукатурені стіни. Виходячи з мого досвіду без цього виду робіт не проходить не один ремонт ванних кімнат у "хрущовках".

 

Повної реконструкції та дизайну ця ванна кімната зобов'язана господині квартири, яка з самого початку чітко і зрозуміло поставила перед нами конкретні завдання, висловила свої побажання, з розумінням ставилася до швидкості проведення робіт і до всіх несподіванок під час ремонту ванної кімнати, що дозволило нам виконати всі види робіт більш якісно.

 

В ремонті суміщеної ванної кімнати в "хрущовці" нами були виконані наступні види робіт:

 
     
  1. Сантехнічні
  2.  
  3. Електромонтажні
  4.  
  5. Маячная штукатурка стін
  6.  
  7. Плиткові роботи
  8.  

Возможно, вам понравится:

Кухня-хрущовка-елементи
Кухня-хрущовка-елементи

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Іванова, Радянський район - НГС.НОВОСТІ
Відмінне розташування будинку, в центрі мікрорайону Щ. В квартирі виконаний якісний ремонт, встановлені пластикові вікна, замінені труби, батареї.У санвузлі і на кухні сучасний кахель, сантехніка у відмінному стані.Бонусом ..

Похожие страницы: