Як вибрати душовий бокс?

Душові бокси міцно увійшли в наше життя. Конструктивно вони складаються з даху, стін, дверей, піддона і вбудованих функцій, які роблять прийом душа корисним і приємним.

Качественные гидробоксы Украина представлены на сайте компании, купить вы можете в любое время и по самой лучшей цене.

У душових боксів є кілька суттєвих переваг: простота монтажу, багатофункціональність, функція гідромасажу (у багатьох моделях). Деякі високотехнологічні установки поєднують прийом душа з іншими заняттями - масажем, прослуховуванням музики і т.д.

Купуючи душовою бокс, необхідно звертати увагу на ряд моментів: габарити, функції, матеріал, принцип роботи, комплектацію та ін.

форма боксів

Виділяють чотири основні форми боксів:

Прямокутні. Це практична модель, яка відрізняється від стандартних гідробокс набором опцій. Він поєднує функції душа і ванни, що дозволяє чергувати види водних процедур.

Напівкруглі. Вони досить компактні, тому такі бокси можна встановити в кутку ванної кімнати і не забирати багато місця. Одночасно з цим простір конструкції досить містке. Це поширений варіант піддонів. Моделі можуть бути симетричними і асиметричними.

Симетричні. Зручні для стандартних ванн. За рахунок високого піддону комфортно приймати ванну. Розміри менше розмірів звичайної ванни, що економить площу кімнати.

Асиметричні. Такі гідробокс інтригують і приковують увагу. Але установка конструкції можлива в просторих приміщеннях.

матеріали піддонів

Піддони випускаються з наступних матеріалів:

Сталь. Має товсті стінки, які швидко нагріваються. Мінус - низький рівень звукоізоляції.

Чавун. Це дуже міцний матеріал. Прогрівається довго, але добре тримає тепло.

Акрил. Дозволяє створити полегшену, естетичну та досить міцну конструкцію.

Фаянс. Такі піддони масивні і стійкі, але при цьому тендітні і довгий час прогріваються.

Функціональність піддонів залежить від їх глибини і розміру. Конструкція може бути лежачого типу, напівлежачого і сидячого. Цей параметр особливо важливий, якщо бокс встановлюється у ванній кімнаті з обмеженим простором. Якщо вибрати піддон з достатньою глибиною, то установку можна використовувати не тільки для прийому душу, але також прання білизни і купання дітей.

виконання дверей

Залежно від механізму виділяють кілька груп дверей:

Орні - класичний варіант для широких прорізів. Але підходять не для всіх ванних кімнат (призначені для простору з обмеженою площею), так як для відкривання таких дверей потрібно забезпечити запас вільного місця перед ними.

Розсувні. Підійдуть навіть в умовах скромних квадратних метрів кімнати. Можуть складатися з двох і більше секцій, які відкриваються по напрямних за допомогою роликів. Мінус конструкції в тому, що механізм може розхитатися.

Шарнірні (поворотні). Такі двері обладнані спеціальними шарнірами для розгойдування або повороту. Вони досить практичні, але використовуються рідко через складність механізму.

Складено. Принцип їх роботи нагадує складається і розкладається всередину простору боксу книгу. Економлять простір, практичні і зручні.

Двері гідробокс виконуються з різних матеріалів.

Традиційний варіант - скло. Добре, якщо це буде загартоване скло. Такі двері привабливі й гігієнічні, так як на них не утворюється цвіль.

Двері також можуть виготовляти з полістиролу. Це матовий або прозорий пластик, що імітує скло і відрізняється від нього легкістю і більш доступною ціною. Правда, в догляді вони не зовсім прості, та й з часом затираються.

Дверцята з оргскла в рази дорожче дверей з полістиролу, але при цьому міцніше. Недолік - легке нанесення подряпин, які неможливо усунути.

Вироби з триплексу - найміцніший, безпечний, але і найдорожчий варіант. Матеріал являє два шари загартованого скла і шар захисної плівки. Щоб зашкодити триплекс, потрібно докласти незвичайну силу. Навіть якщо така дверцята розіб'ється, то вона розпадеться на осколки з негострими краями.

Матеріали задньої стінки

Задня стінка гідробоксу виготовляється з різних матеріалів. Для кожного з них характерні свої плюси:

Пластикова і полістиролова стінка. Це найбільш легкий, але і найбільш ненадійний варіант, так як такі стінки легко пошкодити. У догляді вимагають зусиль - їх доведеться регулярно мити.

Скляна стіна. Цей варіант екологічний і гігієнічний. Двері зі скла легко миються і не стануть скупченням розмножується грибка або цвілі. Більш міцні ті моделі, стінки яких виготовлені із загартованого скла.

Стінка з триплексу. Двошарове загартоване скло, поєднане з армованої плівкою, гарантує високу міцність, безпеку, зносостійкість. Навіть інтенсивні удари не зашкодять стінку з триплексу. Мінус у вартості такого матеріалу.

Дерев'яна стінка. Зазначений варіант роблять для саун і лазень, тому що вартість таких душових боксів досить висока. Такі установки мають хорошу міцність і зносостійкість, якщо для виготовлення задньої стінки використовується дерево, що минув ретельну влагозащитную обробку.

На користь якого матеріалу задньої стінки не був би зроблений вибір, потрібно пам'ятати про догляд за сантехнікою.

типи управління

Душові бокси мають механічне або електронне управління. Другий варіант коштує дорожче.

Панель управління дає можливість регулювати роботу душового боксу і управляти його функціями. Є два типи панелей: електронні та сенсорні. Електронне урядування здійснюється натисканням відповідних кнопок на вбудованому електронному регуляторі. Сенсорна панель передбачає вибір команд за допомогою легких дотиків до символів.

гідромасаж

Багато моделей душових боксів мають функцію гідромасажу, якою можна користуватися щодня. Він допомагає активізувати кровообіг, поліпшити стан шкіри, зменшити вираженість целюліту, підвищити загальний тонус. При виборі потрібно дивитися на кількість форсунки. Залежно від їх розташування гідромасаж може бути:

Вертикальний. На задній стінці боксу розташована стійка з форсунками. Вони масажують тіло від зони шиї до області попереку.

Горизонтальний. Є в моделях, в яких замість піддону ванна. На дні і бортах розміщені форсунки, що створюють потоки повітря і води.

Якщо форсунки поворотні, то потоки води можна направити в потрібну сторону і поліпшити зручність водної процедури. У процесі масажу можна відрегулювати тиск напору, зробивши його інтенсивніше або слабкіше.

Похожие страницы: