Дизайн маленької кухні


Зараз дизайнери часто дають поради, як побудувати величезну кухню. А що робити, якщо кухня маленька і займає наприклад всього 8 квадратних метрів? У цій статті я хочу торкнутися теми - дизайн маленької кухні.
Маленька кухня теж може бути такою ж функціональною, красивою і ефективної як і велика кухня - їдальня. Володіючи скромним бюджетом і не великим простором можна знайти багато можливостей для зміни дизайну маленької кухні так, що б вона ідеально підійшла для потреб вашої родини. Це питання особливо актуальне при зміна дизайну кухні в хрущовці.


Міняючи дизайн інтер'єру маленької кухні доведеться доведеться прикладати максимум зусиль і враховувати дуже багато деталей, щоб врешті вийшло рішення, яке буде задовольняти всі вимоги людини щодо комфорту, зручності і, звичайно ж, закінченого естетичного відчуття.
Так що, увагу доведеться приділяти всіх дрібниць і навіть найменшим деталям дизайну маленької кухні. Спочатку слід все продумати і зважити, бажано на сімейній раді.
Перш ніж ви приступите до планування дизайну маленької кухні, варто подумати про необхідність і можливість розширення або перепланування приміщення. Можливо буде простіше пересунути стіну або зробити прибудову до кухні або поєднати кухню з сусідньою кімнатою і вже не утрудняти свої дизайнерські рішення невеликими габаритами.
Ну а якщо ви любитель великих кухонь і хочете, будь-яким способом, отримати у своїй хрущовці велику кухню, тоді можливо буде простіше розмістити кухню в більш місткому приміщенні.

Головне не забувайте, що перенесення всіх комунікацій, так само як і перенесення стін, є переплануванням і потрібен дозвіл. Так що, варто добре зважити і обдумати цей крок.

Похожие страницы: