Каркасний будинок своїми руками, утеплювач - ековата.


Опис будівництва даної конструкції каркасного будинку я роблю тому, що технологія установки каркаса дещо відрізняється від технології будівництва каркасного будинку з наповненням стін пінопластом. Простота складання каркаса дозволить будь-якому охочому побудувати такий каркасний будинок своїми руками.


Спочатку подивіться флеш ролик з коротким текстовим поясненням всіх етапів будівництва каркасного будинку. Можливо Вам стане все зрозуміло і відпаде необхідність читати статтю з більш детальним поясненням етапів будівництва каркасного будинку за даною технологією.
етапи будівництва каркасного будинку
В чому суть?
У каркасі будинку відсутні підкоси опорних стійок всередині порожнин стін. Всі вертикальні опори з'єднуються між собою суцільною обшивкою стін будинку обрізний дюймової дошкою з внутрішньої сторони. Внутрішні несучі стіни каркасного будинку обшиваються з однієї або двох сторін, залежно від планування власником будинку що-небудь закріплювати до цих стін.
Що це дає?
Спрощується збірка каркаса і економиться час при досить великій міцності конструкції будинку.
Обшивка стін листовим матеріалом всередині будинку не вимагає прив'язки до опорних стійок каркаса. У результаті економиться листової будматеріал і час.
Внутрішні порожнини майбутніх стін не мають перешкод, що перешкоджають швидкому їх заповнення будь-яким утеплювачем.
Загальна товщина внутрішньої обшивки стіни збільшується, що дозволяє міцно кріпити в стінам будь-які предмети домашньої обстановки.
За рахунок збільшення загальної товщини стіни і різниці структури матеріалів (ОСП, ековата, дошка, ОСП або інший листовий матеріал) збільшується звукоізоляція приміщень і зменшується теплопровідність стін.
Мінус. Додатковий витрата пиломатеріалу у вигляді дюймової дошки. Для економії коштів обшивати стіни можна сухий обрізної дошкою низької якості.
Двоквартирний каркасний будинок будувався бригадою молодих будівельників з трьох осіб з середини вересня до початку листопада. Весь процес я фотографував з таким розрахунком, щоб при читанні статті не виникало питань у тих, хто вперше зібрався своїми руками побудувати каркасний будинок.

Похожие страницы: