Квартирне Питання Ремонт Маленькій Кухні

Квартирный вопрос: Что делать с маленькой кухней? — Квартирный вопрос на The VillageThe Village дізнається у експертів - архітекторів, інженерів, дизайнерів, декораторів, - якими способами можна вирішити ту чи іншу проблему типового житла.

 

Мешканці знімною кімнати або власної трикімнатної квартири - словом, будь-якого типового житла - стикаються з одними і тими ж поширеними проблемами.The Village звертається до експертів, щоб дізнатися, як ці проблеми вирішити.У новому випуску The Village дізнався, що робити, якщо в квартирі дуже маленька кухня.

 

Квартирне питання № 11

 

Що робити з маленькою кухнею?

 

Маленька кухня в квартирі, де проживає більше двох осіб, може бути справжнім пеклом.У більшості квартир немає їдальні, а організувати сімейний обід в семиметрової кухні, де і двом-то буває складно розійтися, практично неможливо.The Village розібрався, що робити, щоб уникнути нападів клаустрофобії, і як облаштувати маленьку кухню так, щоб вистачило місця всім.

 

Квартирный вопрос: Что делать с маленькой кухней?. Изображение №1. У кухні повинна бути насамперед робоча поверхня і місце зберігання, а також місце для прийому їжі, якщо в квартирі немає їдальні.

 

В невеликих кухнях можна використовувати вузьку вбудовану посудомийну машину для економії місця, вона розташовується під стільницею, таким чином, робочу поверхню можна використовувати.Раковину краще вибирати без крил, варильні поверхні - на дві конфорки.

 

Можна встановити додаткові висувні стільниці, які розташовуватимуться під основною і при використанні спиратися на висувні ящики.Вбудовану духовку сумістите з мікрохвильовкою. Холодильник краще вбудувати в кухонні меблі, щоб уникнути дроблення і зайвої деталізації кухні.Чим більш цілісною виглядає кухня, тим візуально більше в ній місця.

 

В невеликій кухні можливе використання і дивана, тільки не кухонного куточка, а прямого: він займає менше місця, його можна зробити на замовлення або підібрати в меблевому магазині, причому навіть з розсувним механізмом ліжка (якщо ніде буде розташувати гостей) .

 

Обідній стіл для невеликої кухні краще використовувати круглий, невеликого діаметру і з можливістю розсування.Для зовсім маленького простору можна поставити відкидний стіл на ніжці, прикріплений до стіни або до підвіконня.

 

Кольори невеликої кухні - пастельні або білі, небажано використовувати великий малюнок шпалер або плитки, краще уникати великої кількості деталей, які роблять простір менше.Глянцеві поверхні і дзеркальні фартухи розширюють простір.

Возможно, вам понравится:

Ремонт в хрущовці - частина 3
Ремонт в хрущовці - частина 3

Продаж 1-кімнатної квартири хрущовки в Новосибірську, вул. Іванова, Радянський район - НГС.НОВОСТІ
Відмінне розташування будинку, в центрі мікрорайону Щ. В квартирі виконаний якісний ремонт, встановлені пластикові вікна, замінені труби, батареї.У санвузлі і на кухні сучасний кахель, сантехніка у відмінному стані.Бонусом ..

Похожие страницы: