Монтажна пластина для пластикових вікон


Послідовність дій
підготовка вікна

Самі вікна можна монтувати в зібраному і розібраному стані. Другий варіант простіший, але ризикованіше, адже завжди можна випадково пошкодити склопакет або штапики, збираючи встановлене вікно. Тому і фахівці, і дилетанти, вважають за краще монтувати зібрані вікна.


Сама підготовка вікна зводиться до перевірки, повністю чи воно зібрано, і чи є всюди захисна плівка. Якщо вікно не глухе, то монтувати його можна тільки в повністю закритому стані, причому відкривати стулку навіть на кватирку заборонено протягом мінімум 12 годин після завершення монтажу. Це необхідно для того, щоб монтажна піна повністю висохла і припинила розширення, в процесі якого відкрите вікно може деформуватися або зрушити.
установка вікна

Кріпитися в отворі вікно буде за допомогою монтажних пластин, кожна з яких зводиться вусиками в паз, а потім повертається таким чином, щоб пластина дивилася всередину будинку. Кожна пластинка прикручується до торця віконного профілю, а краєм - до укосів або стін будинку. Необхідно прикріпити мінімум по дві пластини з усіх чотирьох сторін вікна. Максимальна відстань між пластинами з одного боку не повинно перевищувати 70 сантиметрів, якщо хочеться домогтися гарної міцності конструкції. Крайні пластини зазвичай розташовуються в 5-15 сантиметрах від кутів вікна.

Подальша послідовність дій виглядає наступним чином:

розмічаємо місця кріплення пластин до віконного профілю;
кріпимо підвіси до профілю, використовуючи для цього саморізи по металу зі свердлом (4 × 15 мм вистачає), оскільки всередині рами проходить металевий профіль;
використовуючи рівень, виставляємо вікно в отворі, причому стежити потрібно і за вертикальним, і за горизонтальним рівнем, витримуючи їх ідеально - це важливо для подальшої працездатності та довговічності вікна; щоб було зручно виставляти горизонтальний рівень і вийшло підняти вікно на потрібну висоту в отворі, заздалегідь підготуйте дерев'яні, пластикові або керамічні підставки, які в міру необхідності будуть підсовувати під вікно; при бажанні можна купити спеціальні монтажні клини, однак це зовсім не обов'язково;

Похожие страницы: