Пароізоляція всередину люкаДалі, на пароізоляційний шар укладається утеплювач.

утеплювач

Великі білі плями на фотке, це відблиски від літаючої всюди пилу. Користуйтеся респіраторами при роботі з утеплювачем, інакше кашель забезпечений.


От і все! Люк готовий і зупиняє його від падіння вниз поки тільки невелика планка, яку пізніше я заміню на лист товстої фанери, відпиляної за розміром. По всьому периметру необхідно проклеїти віконний ущільнювач, щоб не було щілин.

Ось так люк виглядає знизу

підсумок роботи
Система відкриття стельового люка

Відкрити люк на горище та ще проблема. Я вирішив її за допомогою двох ось таких блочков, карабінів і мотузки, яка вже трохи фігурувала на фотографіях вище.

Блочікі для відкриття люка на горище

Сенс в тому, щоб стоячи внизу потягнути за мотузочку і відкрити люк на горище. Блочки кріпляться до кроквяної системи в зручних місцях. У стелі сверлится отвір через яке походить шнур.

Відкрити люк може жінка, приклавши невелике зусилля. На відео нижче це видно))

Після того як люк обшили знизу і утеплили, він став важити трохи більше, але особливо сильно на відкритті це не позначилося. Фіксується люк досить просто. Кільце, за яке необхідно тягнути, одягається на гачки.

Фіксація люка на горище

Це мало нагадує кільце))) Хотів поцупити у дочі з тюбінгу, але отримав відмову в жорсткій формі. Тому поки так, а в перспективі знайду нормальне.

Таким чином вийшов теплий люк на горище, зроблений своїми руками.

Похожие страницы: