Правила фарбування ганку


Щоб робота провадилася без утруднень, починайте фарбування ганку з майданчика і слідуйте вниз по сходинках . Видимі крайки дощок фарбуйте невеликим шпателем тими ж фарбами, але в іншому співвідношенні, а фарбу беріть з нижньої сходинки .
Якщо ж Ви вирішите зробити текстуру, яка б мала вигляд природного, то фарбу слід нанести тільки шпателем в три шари. Кожен шар повинен просохнути перед нанесенням наступного. Потім весь цей "пиріг" ретельно шліфується до зникнення на поверхні відблисків.
В результаті вийде ідеально рівна поверхня з текстурою, яку людина практично не зможе намалювати, а природа може. Такий спосіб нанесення текстури більш витратний за часом і фінансам, але результат може того варто. Реставрація зношених ділянок повинна проводитись таким же способом.


Будь-яка текстура, яка вийде у Вас, навіть при першому досвіді, буде виглядати незвично і відповідати майбутнім вимогам і поставленому завданню. А вони такі:
- Текстура, створена з двох-трьох фарб, візуально краде навіть серйозні нерівності на поверхні ганку. Цей ефект особливо помітний при подальшому покритті пофарбованого шару матовим лаком;
- Ремонт зношеної ділянки будь-якого розміру виконується швидко без видимого контуру кордонів старого і нового ділянки. Якщо фарба помітно вицвіте, то нанесення текстури потрібно робити на ремонтованій ділянці і частково на прилеглої поверхні. Такий перехід сприймається, як елемент дизайну, а не дефект фарбування;
- Ганок служить багато років, але "виглядає завжди молодим".

Похожие страницы: