Ремонт Квартир Фото Кухні Маленькій

Интерьер квартиры студии Зараз дуже модно створення інтер'єру квартир студій.Цю дизайнерську ідею дуже люблять молоді люди, і дуже часто використовують її на своїй території.У вітальнях-студій багато плюсів. Об'єднавши дві кімнати, ви отримуєте простору вітальню студію, головне в даному варіанті - правильне розплановані зони.Тому що суміщення цих двох кімнат не має на увазі під собою повне розчинення однієї кімнати в інший. Объединение комнаты и кухни Дивіться фотографії, представлені нижче.

 

Поділу на зони

 

Роблячи ремонт маленьких квартир, в першу чергу необхідно поділ віталень студій на дві основні зони візуально.Тут можна використовувати різні варіанти.

 

Поділ квартир-студій на зони відбувається і за допомогою оздоблювальних матеріалів. Мебель-трансформер - хорошее решение для негабаритных квартир Життя кухня після ремонту ці два приміщення stanovitsa основних ванна odnokomnatnoj квартир.Тому підібрати правильне оформлення дуже важливо. Тут будете знаходитися не тільки ви, але іноді і ваші гості.Саме тому інтер'єр і дизайн віталень студій повинен бути не тільки багатофункціональний, але красивий і сучасний. Кухня на балконе Все це можливо, якщо правильно оформити стіни підлогу і стелю.Потрібно підібрати кольорову гаму, краще вибирати світлі і ненав'язливі тони, щоб візуально розширити простір маленької квартири.

 

чималу роль Грає освітлення, тут не повинні мати дуже легкий, але не повісити ТРЕБА ogromnuû Lustre, Lucsim використання nebolšie točečnye лампи, вбудовані в стелю, Nu і, звичайно, маленький люстри.За допомогою освітлення теж можна розділити простір на зони, наприклад, вмонтувати світильники над барною стійкою або обіднім столом.

 

Як правильно розставити меблі

 

Розстановка і підбір меблів теж має велике значення.Краще всього використовувати меблі-трансформер. Меблі на кухні і у вітальні повинна бути різною, але обов'язково поєднувати всі елементи між собою єдиним стилем і кольором.Меблі кухонь-студій повинна бути влагоустойчивой і функціональною, крім цього тут будуть знаходитися вся побутова техніка.Велике значення в такій кухні має витяжка, вона повинна бути потужною.

Возможно, вам понравится:

Ремонт в хрущовці - частина 3
Ремонт в хрущовці - частина 3

Як рижанка стала англійською пенсіонеркою: «У Латвії - Наша газета
Наприклад, місто vnačale мене vydelil dvuhkomnatnuû квартирі на другому поверсі.Я прожила в .. До речі, вся обстановка в новому будинку, включаючи ремонт, покупку меблів і побутової техніки - це теж турбота соціальних служб - продовжує Лілія - ​​За це я не плачу зі своєї кишені.

Похожие страницы: