Ремонт Маленькій Кухні Ціна

Мебель для маленькой кухни Якщо ви встановите шафи від підлоги до стелі, вони зіллються зі стіною і зорово зникнуть в приміщенні.Це дуже дієвий прийом в дизайні маленьких кімнат, про який я вже говорила раніше.

Ще один приклад, який служить тієї ж мети, - вибір кухонних шаф під колір стін.При цьому не варто боятися глибоких, насичених кольорів: в темних приміщеннях кордону зорово зникають, що змушує вас думати, що кімната більше, ніж є насправді.

 

Використовуйте шафи з прозорими дверцятами. Цей прийом зробить кухню повітряної і просторішою.Однак у цьому випадку варто уважно поставитися до наповнення шаф.Інакше можна домогтися зворотного ефекту.

  Мебель для маленькой кухни  

За тим же принципом працюють і відкриті полиці.Якщо ви хоча б частково використовуєте відкриті стелажі, кухня буде здаватися більш місткою.

 

Вибирайте максимально легку і витончену меблі: невеликий стіл зі скляною стільницею, барні табурети на витончених ніжках, прозорі стільці ... Масивний дерев'яний стіл і важкі крісла будуть виглядати громіздко, а це останнє, чого ми хочемо досягти.

 

Багатофункціональна меблі як ніколи актуальна на маленькій кухні.Зверніть увагу на складні стільці, розсувні столи або, наприклад, ось такі мобільні столики на колесах, які служать і робочою поверхнею, і додатковим модулем для зберігання:

 

Современная маленькая кухня Розробляючи дизайн маленької кухні, вибирайте простий стиль і мінімум деталей.Витіюваті кухні в класичному стилі неактуальні для маленьких приміщень (хоча, на мій погляд, вони вже так само неактуальні і для великих ...)

 

Про об'єднання кухні і вітальні я вже писала тут.Це, мабуть, одне з кращих рішень для дуже маленьких кухонь.

 

Освітлення

 

- одне з найважливіших питань при роботі над інтер'єром маленьких приміщень.Використовуйте денне світло по максимуму: вибирайте прості світлі фіранки або римські штори.У кухні повинно бути кілька різних джерел освітлення: велика люстра над столом, вбудована в шафи підсвічування, окремі світильники над робочою поверхнею або барною стійкою.

 

Mečtaete про kuhonnom Острів, № площа вашої кухні не дозволяє его встановити? Чи об'єднати острів з обіднім столом.Мобільні табуретки ховаються під стільницю на час приготування їжі, і ви отримуєте супер-функціональну робочу поверхню.

Возможно, вам понравится:

Ремонт в хрущовці - частина 3
Ремонт в хрущовці - частина 3

Як рижанка стала англійською пенсіонеркою: «У Латвії - Наша газета
Наприклад, місто vnačale мене vydelil dvuhkomnatnuû квартирі на другому поверсі.Я прожила в .. До речі, вся обстановка в новому будинку, включаючи ремонт, покупку меблів і побутової техніки - це теж турбота соціальних служб - продовжує Лілія - ​​За це я не плачу зі своєї кишені.

Похожие страницы: