Ремонт Маленькій Кухні Дизайн

Кухонный интерьер для маленькой кухни в духе минимализма Малогабаритне житло - на жаль, це безславне спадщина радянських архітекторів, коли в гонитві за кількістю квадратних метрів, не надто переймалися про комфорт.Але найбільше в типових проектах, пригнічують крихітні кухні. Досить складно створити неповторний інтер'єр маленької кухні 6 кв м, а часом і того менше, в 5 кв м.

 

Планування в сучасних проектах більш демократична, однак проблема дефіциту вільного простору в ній так само присутня.Тому таке питання як оформлення інтер'єру маленької кухні, залишається актуальним і сьогодні.

 

Але все ж, це наш дім, і кожен з нас намагається його облаштувати за своїм образом і подобою, тим більше, можливостей у цьому плані набагато більше, ніж у наших бабусь і дідусів. Пример Г-образной планировки в квартире с дефицитом свободного пространства Величезний асортимент сучасної побутової техніки, меблів і оздоблювальних матеріалів, дозволяють створити затишок у будь-якому периметрі, головне мати бажання і трохи кмітливості.

С-плані

 

Планування простору є основою підстави показати подальше перетворюючу інтер'єр.На листку паперу, на багато більше шансів абстрагуватися і прийняти єдино правильне рішення.Однак попередньо необхідно задати курс, в напрямку якого ви збираєтеся рухатися.Що саме потрібно врахувати на цьому етапі?

 

Планировка по двум параллельным стенам Найкращі раціональні інтер'єри для маленької кухні вважаються Г-подібні планування.Розташування меблів уздовж двох суміжних стін, дозволяє вивільнити куточок для облаштування обідньої зони.

 

Причому, Г-образне планування має значно більше варіантів розміщення меблів, ніж інші.Одна частина гарнітура розташовується, як правило, уздовж однієї стіни, а друга половина може бути встановлена ​​на простінку з вікном або у вигляді барной стійки. Интерьер кухни маленького размера - планировка с использованием «полуострова»Варіативність даної планування з успіхом використовується багатьма дизайнерами.

 

Досить поширеним можна назвати і П-подібну організацію робочого простору, особливо якщо місце дозволяє використовувати такий елемент, як кухонний острів.З одного боку, наявність посередині кухні столу, зменшує корисну площу, але з іншого боку, за рахунок його функціональності економиться місце біля стін.

 

Третій варіант розташування меблів по двох паралельних стін.Однак дана планування може бути використана тільки в разі, якщо після установки шаф, відстань між лініями залишиться не менше 120 см.В іншому випадку, така кухня буде розрахована тільки на одну людину.

Возможно, вам понравится:

Ремонт в хрущовці - частина 3
Ремонт в хрущовці - частина 3

Дорога королева: зміст монарших осіб стає для Великобританії все затратнее - За Informacionnoe "Хакасія"
За nekotorym dannym, протягом перших п'ятдесяти років відремонтувати замок, provedennyj в найближчі Вільяма і Кетрін, що не ustroil moloduû компанію, і дизайнерські номери prišlos знову ментів.Тепер же, як повідомляє The Daily Mail, подружжя має намір зробити у своїй оселі друга кухню.

Похожие страницы: