Ремонт Маленькій Кухні Дизайн Фото

Кухня в стиле модерн Малі простору кухні - це величезні можливості для експериментів зі стилем інтер'єру.Ви можете зупинитися на мінімалістичному строгому дизайні, або зробити вибір на користь еклектики, або ж віддати перевагу екзотичній японської простоті.Як зробити кухонний простір компактним, функціональним і стильним одночасно, який стиль обрати?

 

І хоча дизайнери-оформлювачі в один голос заявляють, що для дизайну невеликих кухонь підійде абсолютно будь-який стиль - від заворожливою готики до космічного хай-тека, ми зупинимося на п'яти переважаючих стильових напрямках.Мінімалізм, модерн, еклектика, сучасний і японський стиль дозволять створити ілюзію просторого і в той же час затишного куточка для готування і трапез.

 

Мінімалізм - особливий стиль, в якому найменше кольору, мішури, візуального шуму.Це не означає, що вам доведеться безжалісно очистити всі приміщення від непотрібних речей, це всього лише виразне зосередження на кількох елементах, які дійсно заслуговують на увагу.В якості такого «чіпляється погляд» предмета може виступити витвір мистецтва, картина, частина стільниці, стілець, фартух.

 

Відмінна риса мінімалізму - відсутність надлишку безглуздих об'єктів і при цьому різноманітність текстур.Relefnaâ плитка на стіні, Fortis stolešnica, серветки, текстильна оббивка крісла - все це в один-два кольори.

  Минималистичный стиль допускает использование темныз поверхностей  

Якщо відкритий простір кухні виглядає порожнім і холодним, зігрійте і розфарбуйте його, розбивши на декілька елементів.Наприклад, розмістіть цікавим чином підвісні світильники, дзеркала, нейтральний килим.

 

Стилістично еклектика являє собою великий мікс з різних стилів.Еклектичний дизайн невеликої кухні дає відчути не тільки широту і глибину кімнати, але і притягує погляди за допомогою яскравих внестілевих деталей.Найчастіше на кухнях змішують мінімалізм і елементи традиційних стилів.Головне дотримати гармонію і не допустити перетворення еклектики в звичайний бардак.

Возможно, вам понравится:

Ремонт в хрущовці - частина 3
Ремонт в хрущовці - частина 3

Дорога королева: зміст монарших осіб стає для Великобританії все затратнее - За Informacionnoe "Хакасія"
За nekotorym dannym, протягом перших п'ятдесяти років відремонтувати замок, provedennyj в найближчі Вільяма і Кетрін, що не ustroil moloduû компанію, і дизайнерські номери prišlos знову ментів.Тепер же, як повідомляє The Daily Mail, подружжя має намір зробити у своїй оселі друга кухню.

Похожие страницы: