Ремонт Маленькій Кухні у Приватному Будинку

Найскладніше завдання - продумати раціональне розташування кухонних меблів.Як правило, в кухні розташовують стіл, який є єдиною конструкцією і знаходиться вздовж однієї зі стін.Цілісність стільниці створює відчуття єдиного простору незалежно від площі кухні.

 

Часто при облаштуванні кухні в приватних будинках виникають проблеми з пристроєм врізного миття.У міських квартирах зазвичай не буває проблем з цим, оскільки стіна кухонного приміщення, уздовж якого розташований стіл, найчастіше позбавлена ​​вікон.Тому уздовж робочої зони робиться фартух для кухні з кахельної плитки, пластику або загартованого скла.У приватному будинку чи на дачі може бути панорамне вікно, розміром у всю стіну. Дизайн кухни в частном доме: топ-20 удачных интерьеров Це, звичайно, скоріше перевага, ніж недолік, але облаштувати робочу зону буде трохи складніше.

 

Розміщення кухонного столу біля вікна дозволяє звести до мінімуму використання штучного освітлення.Умови повітрообміну теж поліпшуються: у теплу пору року власникам кухонь з великими панорамними вікнами можна взагалі відмовитися від штучної вентиляції, а це теж економія.А якщо з вікна відкривається прекрасний вид на ваш сад або квітник, ви отримуєте під час приготування їжі естетичну насолоду.

 

Але якщо ви вирішили поєднати робочу поверхню з вікном, необхідно врахувати деякі особливості облаштування таких зон.

 

По-перше, стандартна висота кухонного столу - 85 см. Якщо він буде нижче або вище, готувати буде незручно.При цьому стіл ні в якому разі не повинен перекривати віконний отвір. Дизайн кухни в частном доме: топ-20 удачных интерьеров Добре буде, якщо ви врахуєте це ще на стадії будівництва і передбачте висоту підвіконня не нижче, ніж 87 см.І звичайно, бажано, щоб підвіконня і кухонний стіл представляли собою єдине ціле в плані дизайну.

 

По-друге, слід продумати організацію опалення на кухні.Радіатори за традицією встановлюють під вікном, а якщо це місце буде перекрито стільницею, будуть створені перешкоди для нормального відводу тепла. Дизайн кухни в частном доме: топ-20 удачных интерьеров Крім того, доведеться зробити кухонний стіл без задніх стінок, а це непрактично.

 

Замість стандартного радіатора можна встановити тепловий конвектор.Це досить компактний прилад. Але якщо він вам не подобається, подумайте про теплі підлоги - можливо, саме цей варіант вам підійде.

 

Вузька витягнута кухня вважається найбільш незручним варіантом для облаштування кухні в приватному будинку.Вам доведеться продумати розстановку меблів, враховуючи всі закони ергономіки, щоб зберегти зручність і функціональність кухні.Меблі краще розташувати П-образно або Г-образно (залежно від ширини приміщення).Рекомендується встановити її вздовж вузької стіни. Це дозволить виправити форму приміщення і дасть додатковий робочий простір.

Возможно, вам понравится:

Дизайн інтер єру кухні в
Дизайн інтер'єру кухні в
Планування маленької
Планування маленької

Рік після новосілля: як у Ревде колишні жителі бараків борються з цвіллю і чиновниками - Ревда-інфо
Маленька, гаряча і "Тріска": komnatki - з кулачок. Через roditelej - їх спальня, дочки - їх, вітальня, окрема кухня.Тепла вбиральня, завжди є вода. А там, в бараці на Крилова, за водою вони їздили чортзна-куди, коли взимку перемерзає колонка неподалік.

Похожие страницы: