Ремонт Маленькій Кухні Вітальні

 

На знімках:

 

План nestandartnoj страви.

 

Запитання читача

 

Здравствуйте, Редакція, Дизайнери!!  
У захваті від вашого сайту, спасибі! Вивчили всі ваші поради, але, на жаль, так і не можемо вирішити, як організувати простір в нашій майбутній квартирі, а точніше в кухні-вітальні.Складність полягає в невеликій площі і неправильної, нестандартній формі... Кухня може займати мінімальний простір, головне - функціональність, а в зоні вітальні хотілося б створити ілюзію простору :) Плита може розташовуватися інакше (не так, як на плані) і бути двухкамфорна (з метою економії місця під робочу поверхню).
Заздалегідь дякуємо за відповідь, ваше експертну думку.  
З повагою, сім'я Серебренникова.

 

План кухні-вітальні з розміщенням меблів.

 

Вирішити проблему сім'ї Серебренникова взялася дизайнер Вікторія Аканова.Вона запропонувала свій варіант дизайну маленької кухні. Складність планування полягала не тільки в невеликих розмірах, але і в незвичайній геометрії приміщення.Дизайнеру довелося шукати рішення, що дозволяє скорегувати й спростити конфігурацію кімнати.

 

Все gromozdkie прикраси Шафи Вікторія Акан raspoložila в більш вузьких частин споруд, osvobodiv osnovnuû площа zasiliâ меблів і вре дешеві візуально uveličiv космічні номера.

 

Колірна палітра. Дизайн маленької кухні навмисно вирішене в холодних відтінках бежевій і кавовій гами.Відсутність яскравих кольорових акцентів - навмисний прийом, щоб зробити простір більш відкритим і цілісним.Щоб кухня-вітальня не виглядала надто однорідно, стіни пофарбовані в три тони.

 

В якості контрасту використані хромовані деталі, світловідбиваючі глянцеві фасади і кухонний фартух, закритий склом.

 

Добре виглядають на сучасних кухнях стільці на ніжках-петлях.Вони не «з'їдають» простір, викликаючи відчуття безперешкодної циркуляції повітря.

 

кухня-їдальня. Відповідно до периметр стелі дизайнера дозволити širokuû Поло, kontrastnuû відносно основного приймача.Це дозволило візуально підняти стелю. До речі, смуга повторюється і на кухонному гарнітурі - верхні фасади навісних шаф спеціально підібрані під колір смуги.Для обідньої зони стільці підібрані без звичних оку ніжок, щоб максимально відкрити площину підлоги, що зробить приміщення більш просторим.

 

Вікна оформлені японськими шторами. Краще, якщо це будуть світло-прозорі полотна тканини з відбиваючим ефектом, що повторюють колір стіни навпроти.

Возможно, вам понравится:

Ремонт в хрущовці - частина 3
Ремонт в хрущовці - частина 3

Дорога королева: зміст монарших осіб стає для Великобританії все затратнее - За Informacionnoe "Хакасія"
За nekotorym dannym, протягом перших п'ятдесяти років відремонтувати замок, provedennyj в найближчі Вільяма і Кетрін, що не ustroil moloduû компанію, і дизайнерські номери prišlos знову ментів.Тепер же, як повідомляє The Daily Mail, подружжя має намір зробити у своїй оселі друга кухню.

Похожие страницы: