Ремонт Маленькій Кухні з газовою колонкою

Дизайн кухни с газовой колонкой Якщо ви змушені обладнати свою кухню газовою колонкою, це зовсім не означає, що доведеться ставити хрест на красивому, стильному і затишному інтер'єрі.Грамотно продуманий дизайн кухні з газовою колонкою органічно впишеться навіть в маленьку квартиру, де на рахунку буквально кожен метр, а встановлення додаткового обладнання подібна катастрофи.Пара дизайнерських хитрощів і ваш газовий водонагрівач стане повністю непомітним на загальному тлі, а при правильному виборі агрегату його взагалі не доведеться ховати.

 

Ретро Газові SKAĻRUŅI мало чим napominaût gromozdkie і вибухонебезпечних Генератори sovetskih Часів. Интерьер кухни с газовой колонкой Вони значно компактніші і надійніше своїх попередників, відрізняються більш ергономічним і естетичним дизайном, а також випускаються в різних колірних рішеннях: на ринку представлені переважно білі колонки, але якщо постаратися можна знайти дуже ефектні чорні, металеві і навіть розписні екземпляри .Своїм технологічним зовнішнім виглядом вони ні в чому не поступаються сучасним посудомийних машин, холодильників і духовим шаф, тому відпадає необхідність їх маскувати і прибирати з очей геть.

 

Щоб газова колонка не псувала інтер'єр кухні, постарайтеся підібрати агрегат, колір якого збігається з кольором кухонного гарнітура або встановленої на кухні бутової техніки.У цьому випадку колонка не буде вибиватися із загальної картинки і органічно впишеться в дизайн приміщення.Якщо питання про заміну старої колонки на нову поки не стоїть на порядку денному, ніхто не заважає вам влаштувати своїй старій надійної помічниці невеликий апгрейд, а можливо і перетворити її до невпізнання.Ретельно очищаємо кожух (передню панель) газової колонки, зашкуріваем, грунтуємо грунтовкою по металу, озброюємось термостійкої емаллю, призначеної для роботи по металу, і офарблюємо колонку під колір кухонних фасадів або в будь-який інший відповідний відтінок.Використовуючи спеціальні трафарети колонку можна самостійно розписати.

Возможно, вам понравится:

Ремонт в хрущовці - частина 3
Ремонт в хрущовці - частина 3

Рік після новосілля: як у Ревде колишні жителі бараків борються з цвіллю і чиновниками - Ревда-інфо
Маленька, гаряча і "Тріска": komnatki - з кулачок. Через roditelej - їх спальня, дочки - їх, вітальня, окрема кухня.Тепла вбиральня, завжди є вода. А там, в бараці на Крилова, за водою вони їздили чортзна-куди, коли взимку перемерзає колонка неподалік.

Похожие страницы: