Ремонт в маленькій кухні

готовочная зона на кухнеЗатіваючи ремонт маленької кухні, необхідно враховувати, що якою б маленькою вона не була, треба зробити її максимально зручною і для готування їжі, і для сімейних трапез.Це завдання може бути вирішена, якщо за допомогою дизайнерських прийомів зробити приміщення кухні більш просторим, виділити зручне місце для обіднього столу і розмістити готовочной зону, максимально використовуючи площу кухні.

 

Dizajnerskie hitrosti

 
     
  • світлий тон "razdvigaût" стіна, poetomu neželatelno malenkuû кухня "Ödevata" в темних і світлих навіть просто "одягу" - більше, ніж у світлих обробки budut ispolzovany, темпера prostornee він буде kazatsâ.
  •  
  • Візуально «підняти» стелю можна за рахунок його поверхні, що відбиває (рейкового, дзеркального, натяжної з ефектом відбиття) або світильників, спрямованих на нього і розсіюють світло.
  •  
  • Візуально подвоїти приміщення здатне велике дзеркало.Можна встановити його біля стіни, до якої буде примикати стіл або ж обробити дзеркалом поздовжню стіну.
  •  
 

Невелике приміщення буде здаватися більше, якщо меблі буде більш «прозорою». раположение мебели на маленькой кухнеНаприклад, це може бути комплект із столу і стільців на тонких алюмінієвих ніжках, де стіл - зі скляною стільницею, яку краще зробити з округленими кутами.

 

На маленькій кухні краще не ставити меблі з дверцятами з масиву - нехай вони будуть прозорими.Також «розсунуть» простір відображають поверхні холодильника, готовочной плити і вбудованих приладів - посудомийки, духової шафи та ін

 

Заощадити простір можна за рахунок вибору меблів з шириною самого маленького модульного розміру, наприклад, не 60, а 40 см.

 

Зонування кухні

 

Як зробити ремонт на маленькій кухні, щоб зручно було снідати і вечеряти на ній всією сім'єю? Для цього потрібно проаналізувати простір, щоб з'ясувати, де найзручніше розмістити стіл, а також вибрати його форму і принцип розміщення.

Возможно, вам понравится:

Дизайн інтер єру кухні в
Дизайн інтер'єру кухні в
Планування маленької
Планування маленької

Як до останньої інстанції. «Народна приймальня« АіФ »пройшла в Армавірі - Аргументи і факти - Південь
ОСЬ провів багато років своєї дружині, kotoraâ Себе Дуже погано čuvstvuet сам не може приїхати, pytaetsâ отримати статус "неприпустиме дитинства наступний raneniâ, svâzannogo з boevymi dejstviâmi в період ВВВ, Або Them posledstviâmi", але експерти otkazyvaût Це визнають Хота..

Похожие страницы: