Утеплитель для кровли Освітлення кухніОсвітлення кухні слід планувати так, щоб не втомлювалися очі, світло повинне бути теплим і м'яким для сприйняття. Розподіл точок світла необхідно адаптувати до кожній зоні на кухні - стільниці, мийки, плити. Ідеально підходять для цього світлодіодні смуги світла (LED світильники), які можуть бути встановлені навіть у важкодоступних місцях. Найкраще, встановити кілька точкових світильників з можливістю керувати напрямком їх світлового пучка.


У таких місцях як обідній стіл, кухонний острів, барна стійка, варто встановити стильні підвісні світильники, які крім хорошого освітлення також поліпшать настрій. Облаштування кухні також не може обійтися без центрального освітлення. Ви можете використовувати люстру або світильник - залежно від індивідуальних переваг.
Для декоративного світла в кухні можна використовувати декоративне настінне освітлення типу бра. Облаштувати велику кухню варто торшером, який можна переміщати по мірі необхідності. Світло на кухні дозволяє створювати багато оптичних експериментів в інтер'єрі.

Похожие страницы: