Варіанти Ремонту Маленькій Кухні Фото

Дизайн интерьера маленькой кухниВеликі багатоквартирні будинки в містах, часом мають квартири з дуже маленькими кухоньками.У них тісно, ​​незручно готувати, а якщо вся сім'я хоче одночасно прийняти їжу, то це перетворюється на катастрофу.

 

Але не все так погано. І в такій ситуації можна знайти свої плюси.Якщо, звичайно, грамотно підійти до вирішення цієї проблеми.

 

Ось декілька порад:

 
     
  • Використовуйте сучасну кухонні меблі з високими підвісними шафками до стелі.Якщо площа підлоги маленька треба по максимуму використовувати стіни.
  •  
  • Чи не ставте зайвого на кухню. По можливості холодильник поставте в коридор, а пральну машину у ванну кімнату.
  •  
  • Доброю робочою зоною може стати підвіконня, а на вікна можна повісити жалюзі.
  •  
  • І не забувайте про візуальному розширенні простору.
  •  
 

Дизайн інтер'єру маленької кухні

Що стосується дизайну інтер'єру маленької кухні, то розгулятися, тут не доведеться. Але все, ж гідних варіантів маса.Все в руках дизайнера.  

Кращим варіантом буде вирішити всю кухню в єдиному стилі.Один елемент, якій, плавно б перетікав в іншій. Приміром, підвіконня перетікає в стільницю, а та в свою чергу, в барну стійку.І тим самим навколо робочого місця зосереджено все, що потрібно господині.Все зручно, все під рукою.

 

Дизайн маленької кухні 5-6 метрів в хрущовці

Повірте, 5-6 квадратних метрів це далеко не найменша кухня.Є кухоньки і по 4, і по 3 метри. Так що і в хрущовці можна багато чого.

Хорошим варіантом тут будуть кутові кухні. Вони компактні, але дуже місткі, особливо якщо грамотно задіяні важкодоступні місця в самому кутку.Для цього використовуються спеціальні висувні полки.

 

Фотогалерея

Обов'язково подивіться нашу фото галерею, тут ми постаралися зібрати кілька хороших прикладів дизайну маленьких кухонь.Вони обов'язково Вас надихнуть. ДИВИТИСЯ →

Возможно, вам понравится:

Дизайн інтер єру кухні в
Дизайн інтер'єру кухні в
Планування маленької
Планування маленької

Як до останньої інстанції. «Народна приймальня« АіФ »пройшла в Армавірі - Аргументи і факти - Південь
ОСЬ провів багато років своєї дружині, kotoraâ Себе Дуже погано čuvstvuet сам не може приїхати, pytaetsâ отримати статус "неприпустиме дитинства наступний raneniâ, svâzannogo з boevymi dejstviâmi в період ВВВ, Або Them posledstviâmi", але експерти otkazyvaût Це визнають Хота..

Похожие страницы: