Будівництво офісних будівель сьогодні

Доведені до досконалості технології, зробили інвестиції в будівництво офісних будівель в Москві під ключ не тільки ефективним вкладенням коштів, а й довготривалим вкладенням в рекламу своєї компанії. Тепер, практично будь-який проект малоповерхового офісного центру може бути виконаний за один сезон. Оригінальна і естетично ефектне будівлю доповнить імідж будь-якої компанії рисами фундаментальності і надійності. Тим більше, якщо такий офіс знаходиться на території Москви.

Компанія ТОВ «ТС-Моноліт» пропонує послуги повної підготовки і супроводу проектів монолітного будівництва офісних центрів. На етапі проектування наші фахівці втілять в реальність будь-яку оригінальну ідею в області архітектури і дизайну. Будівництво офісних центрів в Москві вже багато років є успішною освоєної нами областю діяльності. Звернувшись до нас, ви має можливість вибрати з великої кількості перевірених базових проектів. Якщо для Вас, перш за все, важлива швидкість - то взявши за відправну точку базовий проект, терміни будівництва офісної будівлі під ключ в Москві будуть скорочені на порядок.

Поетапний розвиток проекту і постійний зворотний зв'язок з клієнтами, дозволяє нам максимально точно втілювати ту естетику і той функціонал, який був задуманий замовником.

По ходу розвитку проекту, Ви можете контролювати його вартість на кожному етапі, коригуючи таким чином його допустиму складність. Крім будівництва офісних будівель, наша компанія виконує проекти по реконструкції офісних будівель. Ми освоїли практично всі сучасні технології внутрішнього оздоблення офісних приміщень і, складаючи замовлення, Ви може брати за зразок будь-який вітчизняний або зарубіжний варіант дизайну торгово-офісного центру. Але головне, що співпрацюючи з нами, реконструкція офісних будівель стає абсолютно передбачуваною і планованої завданням.

Основна будівельна технологія, застосовувана нами як при повномасштабному будівництві офісних будівель, так і при частковій реконструкції офісних будівель - це монолітний залізобетонний каркас із заповненням з пінобетонних блоків. Така комбінація дозволяє досягти максимальної швидкості виконання проекту. При цьому зберігається висока надійність будівельної конструкції.

Похожие страницы: