Дизайн невеликого коридору


Займаючись дизайном передпокою, слід звернути увагу, як на її функціональність, так і естетику. На практиці при обстановці квартири приділяють найбільшу увагу вітальні, кухні, спальні або ванній і часто не думають про те, як організувати передпокій (коридор).

Проте варто пильніше придивитися до коридору, який виконує так багато функцій в нашій квартирі. Передпокій є прикладом того, що ми побачимо в решті частини квартири. Тому варто задуматися над розміщенням меблів, вибору оздоблювальних матеріалів, їх кольору і ефективного висвітлення коридору.
На жаль, це не завжди так просто. Коридори в наших квартирах, як правило, невеликі, нестандартні, вузькі і темні. Таким чином, важко впорядкувати простір невеликого коридору. Щоб пожвавити коридор і зробити його візуально просторішим і містким слід виділити місце для вбудованої шафи.


У вузькому коридорі, де не так багато простору, виправдовує себе його заповнення дзеркалами на протилежних стінах. Крім того, навіть у невеликому коридорі повинна бути розміщена вішалка для верхнього одягу, а також тумба для взуття. Пропонуємо вашій увазі кілька фото дизайну невеликого коридору.

Похожие страницы: