Економ Варіант Ремонту Кухні

Ремонт квартир эконом класса шпаклевка стен  

Ремонт квартир, кімнат EKONOM в нашому уявленні та ефективності

 

Ремонт квартир Економ Цей клас найбільш швидкий і самий ремонт bûdžetnyj, kotoryj delaets Або в новобудові з «golymi" стіни, поки додому не не дав імплантат технічний директор швидшими zaselitsâ в нову квартиру, Або в старому Фонду в оренду квартир орендувати.

 

Взагалі в старому фонді ремонт економ класу практично неможливий, він майже завжди виходить за рамки "економа" і наближається до капітального.

 

Дочитайте до кінця і ви все зрозумієте самі. Весь текс написаний виходячи з багаторічного досвіду практичної роботи.

 

Що відрізняє ремонт квартир економ від ремонту комфорт?

 

Ремонт квартир эконом наклейка обоев без рисунка У першу чергу при ремонті економ класу мало уваги приділяється вирівнювання стін, стель і підлог, що не скажеш про комфорт.При обробці перевага віддається більш дешевим будівельним матеріалам.Це зовсім не означає що якість ремонту буде низьким, просто бажання Замовника заощадити кошти цілком розумно і економити можна, але потрібно знати на чому.

 

Всі подробиці про ремонт квартири економ класу

 

Розглянемо всі подробиці і фото ремонту економ класу на одній з ремонтованих нами квартирі в новобудові.

 

стіни.

 

Ремонт квартир эконом натяжной потолок під час капітального ремонту багатоквартирних Економ Класу Моста slučaev стіни не vyravnivaûtsâ.За рахунок цього виходить економія коштів. Якщо у вас новобудова то стіни спочатку грунтуються, потім всі нерівності просто згладжуються шпаклівкою в 2 шари і ошкурівать під шпалери.Так як ми не вирівнювали стіни штукатуркою, а всього лише згладжували їх шпаклівкою - стіни не стають рівними, але все ж підстава під шпалери у нас готове.Шпалери при ремонті економ класу дуже дорогі купувати не варто - на цьому теж можна істотно заощадити.Правда прі не вирівняних стінах не можна купувати шпалери з яскраво вираженим смугами, так як вони можуть спотворюватися.Подивіться: види і вибір шпалер.

 

Якщо у вас старий фонд, то спочатку знімаємо старі шпалери, а що там - невідомо нікому.Якщо у вас панельний будинок, то може знадобиться часткова або повна штукатурка.Якщо у вас цегляний будинок, то там на стінах старовинний розсохлий і потрісканий гипрок, який в ідеалі зняти і зробити хорошу обробку по категорії комфорт.У старих "сталінських" будинках про ремонт економ - можна навіть не думати.Там разом з шпалерами відвалюється стара штукатурка, з нею електропроводка, перегородки з дощок ледве тримаються...

Возможно, вам понравится:

Дизайн інтер єру кухні в
Дизайн інтер'єру кухні в
Планування маленької
Планування маленької

Оренда квартири на добу: як вибрати краще житло? - Бізнес-курс
Зазвичай виставляється кілька фотографій: кімнат, кухні, санвузла та коридору.На сайті також в основному вказуються: 1. Адресу будинку і його місцерозташування на .. При цьому фахівці рекомендують орендувати квартиру в незнайомому місті недалеко від метро і з хорошим ремонтом.

Похожие страницы: