Газобетон: особливості та переваги


газобетон Серед будівельних матеріалів, використовуваних в 21 столітті, пористий бетон вважається самим універсальним, що обумовлено наявністю у нього унікального поєднання споживчих і технологічних властивостей. Важливою особливістю є повна відповідність будинків з газобетону сучасним вимогам екологічності, теплозбереження, естетики, а також його доступна ціна.
Ніздрюватий бетон, який отримав в побуті назва газобетону, являє собою камінь, одержуваний штучним шляхом, де в якості сировини застосовується легко полірований бетон, в свою чергу виготовлений в автоклавах під дією гарячої водяної пари. Будинки з газобетону можна вважати повноцінними кам'яними будинками.

Серед основних переваг, властивих газобетону, в першу чергу потрібно відзначити його екологічність, так як в його склад входять лише натуральні компоненти (вапно, пісок, цемент). З усіх матеріалів тільки необроблене дерево є більш екологічним, ніж пористий бетон. Крім цього блоки з газобетону відрізняються стійкістю до температурних перепадів, зміни вологості повітря.
З огляду на той факт, що даний матеріал має пористу структуру, котедж з газоблоків володіє такою ж здатністю «дихати», як і дерев'яна будівля. У зимовий період він буде зберігати тепло, а влітку - прохолоду.
Будинки з газобетонаНе менш важливою якістю автоклавного ніздрюватого бетону є високі характеристики тепло-і шумоізоляції. Пов'язано це з тим, що в його структурі є багато замкнуті пір, заповнених повітрям, які вдається створити в процесі виробництва. Стіна, зведена з даного матеріалу, має коефіцієнт теплопровідності, рівним 0,12 Вт / м • ° С, за параметрами шумоізоляції газобетон повністю задовольняє всім вимогам будівельних, екологічних стандартів.
Через свою здатність зберігати властивості з плином тривалого часу газобетон прийнято вважати майже вічним матеріалом, якому властива міцність каменю. Блоки з газобетону мають міцність на стиск, що дорівнює 28-40 кгс / м2 і більше (визначається щільністю блоку). Якщо порівнювати газобетон по даній властивості з іншими будматеріалами, що мають аналогічну щільність, то перевага буде на боці першого. Примітно те, що термін його служби такої ж, як у цегли, а період експлуатації будинку, зведеного з застосуванням газобетону, складає не менше 100 років.

Похожие страницы: