Кращий спосіб зробити заміську каналізаціюТак, що навряд чи сусіди зрадіють, якщо Ви почнете для відведення стоків використовувати дренажну канаву. Та й самим не дуже приємно, коли на ділянці знаходиться колонія мікробів. Звичайно можна сказати, що септик має одну суттєву перевагу - енергонезалежність. Але зараз у багатьох власників заміських будинок або дачі є додаткове джерело електроживлення.Не дорога каналізація заміського будинку з використанням септика, надалі може обійтися дорожче через витрат на обслуговування. А вигода від аеробного біологічного очищення на обличчя. Саме до таких Угбоя відносяться установки Астра і Топас.


Переваги автономної каналізації Топас.

Якщо Вам потрібна ефективна каналізація заміського будинку придивіться до автономної каналізації серії Топас. Встановивши її Вам не доведеться вдаватися до додаткових витрат типу: покупка бактерій для каналізації, послуги асенізаторів.

Треба просто дотримуватися правил з експлуатації, та іноді заглядати під кришку, що б перевірити - чи працює станція. Вартість такої каналізації прямо залежить від кількості проживаючих людей.

Стоки очищаються в кілька етапів. У приймальні камері відбувається перший етап очищення, потім за допомогою дренажного насоса вони переходять в аеротанк. Тут за допомогою активного мулу відбувається окислення органічних сполук. У вторинному відстійнику відбувається поділ вода та мулу, який від власної ваги осідає на дні.

Похожие страницы: