Проект будинку мрії


Будинок! Який він повинен бути? Було придумано безліч варіантів, перерита інтернет, і чим далі, тим питань збиралося більше і більше. Але в підсумку відрубувати все зайве, і було вирішено що будинок повинен бути одноповерховий, але про всяк випадок з високим дахом для можливості зробити з неї ще житловий поверх. Раптом всім дітям місця не вистачить)))) Будинок повинен бути енергозберігаючим, щоб не платити багато грошей за опалення і не опалювати вулицю. Будинок повинен бути великим, це мабуть через те, що все життя по комуналок. Будинок повинен бути світлим, тому що це прекрасно! Дах повинна бути не дуже складна, але гарна.


Ось він! Чи не будинок, а мрія! Невеликий, одноповерховий, затишний, простий і в той же час з родзинкою.
будинок
Ось планування!
План будинку
Дуже вдало була розташована відкрита тераса, був вхід з потрібною боку, проста і симпатична дах, але була маленька площа і їдальня нам була окрема ні до чого. Вирішили збільшити і переробити, а в загальному дотримуватися цього варіанту.
Що нам стоит дом построить, намалюємо будемо жити! З цими словами і мріями я взяв простий аркуш із зошита в клітинку і вирішив накидати план будинку на метр більше в кожну сторону, ніж на проекті вище. Зовні будинок повинен бути 12х13 метрів. Все і було так намальовано, була запроектована ще одна спальня, збільшена кухня та інше. Всі подивилися, оцінили всіх все влаштувало. Переміряв, виявилося помилився на одну клітинку ... Так будинок став 12х13,5 м.

Похожие страницы: