Скільки коштує сьогодні ремонт квартир

Вартість або ціна на ремонт квартир завжди була і залишається актуальним питанням для будь-якого міського жителя. Для людей, що купують нове житло, вартість ремонту квартири важливо знати, щоб точно оцінити свої витрати на вселення в нове житло. Адже ні для кого не секрет, що нові будинки сьогодні здають в більшості випадків без всякої внутрішньої обробки і іноді потрібно витратити ще не менше 20-50% від вартості нової квартири на її ремонт та доведення до житлового стану. 

Для власників квадратних метрів в старих будинках ціна на ремонт квартир також є предметом постійної уваги. Як би дбайливо ми не ставилися до своїх стінах, а час бере своє і один раз на 5-10 років хоча б косметичний ремонт квартири робити треба. Так яка ж ціна ремонту квартири сьогодні? Як вона формується і від чого залежить? Давайте розберемося. По-перше, потрібно завжди пам'ятати, що ціну ремонту квартири можна точно визначити тільки на підставі професійно складеної кошторису ремонту. 

У свою чергу такий кошторис можна отримати в ремонтно-будівельної компанії лише за наявності готового дизайн проекту ремонту або хоча б детального технічного завдання, в якому будуть вказані способи обробки всіх поверхонь, що використовуються сантехнічні прилади та електрообладнання і т.п. У всіх інших випадках, ціна, визначена на око, виходячи з вартості ремонту одного квадратного метра житла, залишає масу питань і зазвичай має похибку як мінімум в 50-100 відсотків. І це не дивно, адже навіть вельми поширені характеристики типу «капітальний ремонт квартири» або «євроремонт квартири» є вельми нестандартизованими поняттями і не дозволяють чітко оцінити характер і якість ремонту.

Похожие страницы: