Варіанти Ремонту Кухні Студії

 

На знімках:

 

план однокімнатна квартира.

 

Читач Питання

 

podskazite, будь ласка, як Маленко батьків з дитиною 4 років, щоб розмістити переважним однокімнатна квартира 43 кВ.м.  
З повагою, Олеся Крат.

 

Планування квартири: у центрі - кухня-студія - планувальне рішення з розміщенням меблів

 

За порадою ми звернулися до дизайнера інтер'єру Дарині Кажарської.
У плануванні даної квартири-студії основну складність представляє всього одне вікно на всю квартиру.Адже за правилами узгодження перепланування в кожному житловому приміщенні і в кухні має бути природне освітлення.Також за нормами не допускається перепланування, в результаті якої утворюється кімната площею менше 9 кв.м або шириною менше 2, 25 м, та облаштування «мокрою» зони кухні-студії над житловим приміщенням сусідів.

 

Враховуючи всі ці обмеження, я пропоную планування, при якій кухня-студія, залишаючись у межах передбачуваної проектувальниками будинку території, розгортається на 90 градусів і відгороджується від приватної зони за допомогою вітражного перегородки, пропускає природне світло.

 

Способів реалізації цієї ідеї досить багато.

 

1. Скло з піскоструминним ефектом - їм можна замінити звичайне віконне скло.При бажанні, на поверхню можна нанести візерунки. Причому, не обов'язково копіювати шпалерний дизайн кухні-студії на вікні: виберіть інший орнамент!

 

2.Плівкові вітражі Можна вибрати плівкові вітражі і міняти колір стекол залежно від настрою або добитися ефекту вітража за допомогою фарби.

 

Кухня-студія - дизайн їдальні зони.

 

3. Штора. Її можна повісити на прозоре скло з боку спальні.

 

4. Справжні вітражі - можна замовити і їх. Головне, що така перегородка буде пропускати сонячне світло, але при цьому не буде повністю прозорою, що дозволить зберегти самітність спальні.Підтримати планувальне рішення квартири, підкреслити поділ на зони (і додати практичності) може чергування керамограніта і паркетної дошки або ламінату.Наприклад, підлогове покриття в зоні кухні - керамічна плитка, в спальні - паркетна дошка, у передпокої - знову керамічна плитка.

Возможно, вам понравится:

Дизайн інтер єру кухні в
Дизайн інтер'єру кухні в
Планування маленької
Планування маленької

Продаж 1-кімнатної квартири студії в Новосибірську, вул. Рябиновая, Жовтневий район - NGS.NOVOSTI
Otličitelnaâ характеристика, дана варіант-НАЯВНІСТЬ Ця квартира має окремі номери комора-5, 5 кВ.м., яку можна обладнати під КУХНЮ або містку гардеробну, а також зону навчання / відпочинку або дитячу ігрову кімнатку! Ремонт: шпалери, лінолеум.

Похожие страницы: