Все про якісне фарбування ганку ремонт квартир в Одессе

Єдине, на що слід звернути увагу при фарбуванні ганку текстурованим способом - підбір кольору фарби. Коли Ви визначитеся з кольором фарбування ганку, то вибирайте фарби найбільш уживаних кольорів. Тобто, вибирати фарби бажано з урахуванням їх наявності в продажі. Рідкісні кольору фарби можуть створити деяку проблему в їх придбанні в майбутньому.


Пофарбовану поверхню ганку слід обов'язково покрити двома шарами лаку, який не боїться навантажень та дії вологи. Це можуть бути паркетні або безбарвні зносостійкі екстер'єрні лаки. Після реставрації будь-якої частини ганку лакування можна робити тільки реставрованого ділянки або всього ганку. Додаткові шари лаку збільшують міцність покриття. Текстура, покрита лаком служитиме довше в два-три рази, що сторицею окупить в майбутньому витрати на придбання лаку.
Залишки фарби можна розлити в скляний посуд із щільно закривається кришкою і залишити на випадок майбутньої реставрації зношених ділянок ганку. Фарбу можна зберігати тривалий час незалежно від терміну придатності. А ось лак завжди повинен бути "свіжим", тобто в межах зазначеного терміну придатності.
Ось і весь перелік "премудростей", які Ви повинні знати, якщо приймете рішення своїми руками зробити фарбування ганку за вказаною способу.
Успіхів усім, хто зважиться на застосування такої технології фарбування ганку. Відходите від традиційних методів і радуйте себе і близьких незвичними фарбами парадного входу у Ваш будинок.

Джерело: http://stroika.inf.ua/our-works

Похожие страницы: