Як підібрати картриджі для фільтрів води


Коли приходить час заміни картриджів фільтра питної води, то ми стоїмо перед вибором - встановити такі ж, які були при покупці фільтру в зборі або підібрати інші. Як правило, до наявного корпусу фільтра можна підібрати найбільш підходящі для вашої води, більш якісні або більш дешеві картриджі. Особливо це відноситься до проточних фільтрів, що складається з однієї або декількох колб. Потрібно тільки розібратися, чим картриджі відрізняються між собою, і спробувати різне їх поєднання. Дуже скоро можна підібрати набір, що забезпечує високу якість очищення води з мінімальними витратами.

Чим картриджі відрізняються між собою

Від різновидів картриджів на полицях магазинів часом розбігаються очі. Здається, що в такій кількості нормальній людині розібратися неможливо. Насправді ж все просто - картриджі між собою відрізняються лише за формою і за що видаляється забруднень.

З формою картриджа все зрозуміло. Підбирається такий, який підходить до корпусу вашого фільтра. Це може бути фільтр-глечик, проточний настільний фільтр або проточний фільтр, монтажу під мийку. Про особливості кожного з них написано в статті про питних фільтрах.

Вода пропускається через пористий матеріал, який затримує іржу, пісок та інші механічні домішки. Такі фільтроелементи розрізняються розміром видаляються частинок. Бувають від 1 до 100 мкм (мікрометрів, мікрон). Для питної води використовуються фільтроелементи 1 і 5 мкм. Більш грубі встановлюються для попереднього очищення на вході в стояку. Фільтрація води на стояку потрібна, щоб захистити від забруднення нагрівальні прилади, наприклад, водонагрівач і пральну машину. Як впливає якість води на скупчення відкладень у водонагрівачі, описано в окремій статті.

Сегодня фильтр для воды занимает важное значение для здоровья и комфорта каждой семьи. И очень важно правильно подобрать угольный картридж для воды с высокой степенью качества и надёжности. И лучше всего заказать такой картридж для фильтра онлайн на сайте компании Dr. Voda.

Механічне очищення питної води потрібна для попередньої фільтрації і робиться перед іншими ступенями, щоб збільшити їх ресурс.

Матеріалом змінних елементів служить пористе поліпропіленове волокно або шнур. Шнур відрізняється великим ресурсом.

Заміна поліпропіленових елементів повинна проводитися не рідше одного разу на рік або в міру того як він забивається і натиск у водопроводі падає.
видалення заліза

Природна вода, особливо з свердловин, містить велику кількість розчиненого заліза, що додає їй характерний колір і металевий присмак.

Поліпропіленові фільтроелементи не можуть видалити розчинене залізо, тому існують спеціальні картриджі. Їх дія заснована на використанні особливих природних наповнювачів. Вони сприяють окисленню заліза і перетворюють його в нерозчинні форми. Таке залізо потім можна відфільтрувати механічним способом. Тому змінні фільтроелементи для знезалізнення встановлюють до поліпропіленових, інакше вугільні елементи наступних ступенів швидко заб'ються

Деякі з картриджів в своєму складі додатково мають і поліпропіленові вставки. У такому випадку їх можна ставити і після попередньої ступені фільтрації.
пом'якшення

Картриджі для пом'якшення містять спеціальну іонообмінну смолу у вигляді невеликих гранул. При пропущенні через смолу іони кальцію і магнію, що містяться в солях жорсткості, замінюються іонами натрію. Жорсткість при цьому усувається.

Після того як іонообмінна смола насититься іонами кальцію і магнію необхідно або замінити весь фільтроелемент, або регенерувати смолу. Регенерація проводиться з використанням кухонної солі. При пропущенні через іонообмінну смолу насиченого розчину солі, натрій, що міститься в кухонної солі, заміщає в смолі іони кальцію і магнію і вона знову може виконувати функцію пом'якшення.

Після першої регенерації початковий ресурс іонообмінної смоли зазвичай зменшується рази в 1,5. Потім з кожної нової регенерацією він зменшується вже повільніше. В будь-якому

Похожие страницы: