Склошпалери для ремонту квартири

 Що таке шпалери і як їх клеїти на стіни знає кожен середньостатистичний житель нашої країни. А ось що таке склошпалери і як з ними поводитися для багатьох залишається секретом. Хоча за кордоном цей оздоблювальний матеріал давно завоював ринок товарів для ремонту в будинку. З нашої ж практики сьогодні кожен десятий ремонт квартири в Києві проводиться з використанням склошпалер під фарбування. 

Склошпалери це покриття, створене на основі скловолокна. Але не слід плутати його з таким алергенності матеріалом як скловата, що містить найдрібніші частинки скла. У стеклообоях все скловолокна зв'язані в єдине неткане полотно, яке абсолютно нешкідливо для людини і при цьому має досить високу міцність на розрив і стирання. Саме ця властивість визначає основну характеристику шпалерних покриттів зі скловолокна, які іноді витримують вплив кігтів домашніх тварин і відповідно служать на багато довше звичайних шпалер. 

Але і це ще не все. Справа в тому, що скловолокно виробляється з натуральних природних компонентів на мінеральній основі. Завдяки цьому таке покриття не боїться грибка або цвілі, спокійно переносить вогкість або перепади температури і абсолютно не приваблює в якості поживного середовища гризунів або домашніх тварин. Отже, при проведенні ремонту квартири або будинку клеїти шпалери зі скловолокна можна навіть у таких складних приміщеннях як кухні, ванні кімнати, балкони, підвали і т.п. Але ідеальних матеріалів, на жаль не буває. І у стеклообоев є свої мінуси, які гальмують їх швидку популяризацію. Серед таких мінусів можна назвати відсутність у технології виробництва склошпалер можливості створення кольорових волокон. Фактично всі склошпалери - це в першу чергу шпалери під фарбування.

Чи можна на одній кухні в хрущовці розмістити газову плиту, пральну машинку, холодильник і обідній стіл на 2-4 людини, якщо площа такої кухні всього-навсього 5-6 кв.м.? Як правильно і зручно організувати простір на настільки маленькій площі? Ми спробуємо відповісти на ці питання і приготували для Вас 5 фото проектів дизайну інтер'єру кухонь в хрущовці після ремонту, які допоможуть Вам на реальному прикладі придумати оригінальні і красиві ідеї для Вашої кухні.Всі кухні на фотографіях реальні, а знімки зроблені відразу після ремонту.

Дуже здорово що у нас з чоловіком збігаються смаки. Так що розбіжностей не було ніяких абсолютно.Я весь час дивувалася як унас в магазині падав погляд незалежно один від одного на одні й ті ж речі.
Варильну вирішили взяти маленьку 45 см. 3-х комфорок нам цілком достатньо.Мені страшенно не подобаються газові плити зі страшними чавунними гратами.Так що ось цей варіант був єдиний який мене задовольнив за всіма параметрами.Чавунні хрестики виглядають на мій погляд більш елегантно. Користуюся менше тижня, поки в повному захваті.

Похожие страницы: