Як вибрати склопакети для пластикових віконВибрати склопакет для пластикових вікон також необхідно виходячи з обліку наступних умов: наявність близького джерела шуму, збереження тепла в будинку, захист від сонця, захист від удару, відповідність форми і кольору загальному дизайну будинку. Підібравши різні за своїми властивостями скла, їх загальна кількість, відстань між ними і заповнення простору між стеклами, склопакет задовольнить всім перерахованим вище умовам.


Для збереження тепла в будинку ідеально підійде енергозберігаючий пакет, який утримує більше 50% отриманого тепла. Енергозберігаючий склопакет являє собою нізкоеміссионноє скло зі спеціальним нанесеним на ньому срібним шаром, заповнення склопакета виконано газом аргоном замість повітря.

Склопакет може не тільки зберігати тепло, а й відбивати сонячні промені в літню спеку. У такому склопакеті використовують скло з багатошаровим напиленням (мультифункціональний склопакет) дозволяє взимку зберігати тепло, а влітку рятувати нас від спеки.
Як вибрати склопакет для пластикових вікон з шумоізолюючими якостями? Для вирішення цього завдання склопакет оснащують стеклами різної товщини (4-6мм) і з різними якісними характеристиками (наприклад, скло триплекс) при цьому збільшують відстань між склом.

В даному розділі пропонуємо вам ознайомиться з прикладом повного ремонту квартири під ключ, з виконанням комплексу ремонтно-оздоблювальних робіт всіх приміщень.Фахівці нашої бригади швидко, якісно і професійно виконають ремонт вашої квартири, включаючи кімнати, передпокій, кухню, сантехнічні приміщення, лоджії.

Цей будинок вони придбали пару років тому у літніх родичів.Зрозуміло, що роботи в ньому було предостатньо: кожна кімната "волала до совісті" нових власників і настійно вимагала ремонту.Якщо врахувати, що будинку виповнилося без малого 100 років, а ремонт у ньому робився років 40 тому, - можете собі уявити, яких витрат все це вимагало б.

Але нові господарі, як це зазвичай буває, не володіли нафтовими вишками, і, відповідно, розраховували на вельми обмежений бюджет (знайома ситуація, чи не так?!).Тому було прийнято рішення: міняти тільки те, що реально вийшло з ладу, а щодо всього іншого спробувати косметичний ремонт.

Похожие страницы: