Полімерні 3D наливні підлоги

Наливні полімерні підлоги на сьогоднішній день є найбільш сучасним і просунутим способом влаштування підлоги. Його надзвичайно люблять дизайнери, адже така підлога дозволяє реалізувати будь-які, навіть самі божевільні ідеї в створенні дизайну інтер'єру квартири, офісу або будь-якого суспільного приміщення. Для пристрою міцних і зручних в експлуатації підлог для промислового використання наливні підлоги з полімерів відносно недавно прийшли в житлові інтер'єри. 

Тут вони особливо яскраво виявилися в так званих 3D підлогах. Однак, давайте по порядку. З усього розмаїття полімерних підлог найбільш популярними і затребуваними є підлоги на основі епоксидних і поліуретанових смол. Технологія пристрою такої підлоги на перший погляд виглядає досить просто. На ідеально вирівняну і міцну цементну або бетонну поверхню наноситься рідкий полімерний склад тонким шаром 2-3 мм. Потім він ретельно розрівнюється, висихає протягом декількох днів і підлягає фінішній обробці для отримання глянсовою або матовою поверхні.

 Але це тільки уявна простота. По-перше потрібно дуже грамотно підібрати полімерний матеріал з урахуванням умов утримання приміщення та експлуатаційного навантаження майбутнього статі. По-друге під час ремонту квартири, потрібно забезпечити ідеальну підготовку підстави, витрати на яку іноді перевищують саму вартість наливних підлог. В третє, необхідно досить професійно забезпечити вирівнювання і подальшу обробку найтоншого полімерного шару з урахуванням необхідної фактури і малюнка. Непідготовлений фахівець гарантовано не зможе впорається з такими завданнями.

Визначили необхідну довжину евровагонки, розділивши ширину кімнати навпіл.Потім за принципом ламінату - з'єднуючи дошки шпилька в паз - зібрали першу половину підвісної конструкції.Цвяхами прибили її до брусків. Таким же чином зібрали і закріпили другу половину.
Стик, що утворився посередині, сховали за фальшбалкі, яку прикріпили до брусків через евровагонку.Ще дві
фальшбалкі розмістили в торцях. По периметру стелі прибили плінтуса.
Капелюшки цвяхів видалили кусачками, а місця їх знаходження замазали спеціальною шпаклівкою під назвою «сосна» - за аналогією з матеріалом, з якого були зроблені дошки.

Похожие страницы: