Рівень паралельно вікна


Для початку необхідно вирізати лобзиком або болгаркою підвіконня необхідного розміру, зрізуючи все зайве, оскільки найчастіше на об'єкт поставляються плити зі свідомо більшою конфігурацією. Обрізаючи підвіконня, бажано все розрахувати так, щоб він сторонами зайшов в самі укоси, хоча б на 2-3 сантиметри з кожного боку. Це дозволить закріпити його максимально міцно і уникнути утворення зайвих щілин. Займаючись визначенням ширини підвіконня, не забудьте про бічних заглушках, які слід приклеїти суперклеєм на свої місця відразу після завершення підгонки, щоб потім не забути.

Підготовлений підвіконня за допомогою все тих же дерев'яних, пластикових або інших клинів стикується з вікном і виставляється строго по рівню, причому важливо не забути дотримати горизонталь в обох площинах (перевіряючи рівнем, виставленим паралельно і перпендикулярно вікну).

При цьому не важливо, на скільки вище ти піднявся над землею. Я радів, стоячи на залитому цоколі, важливо походжаючи, по ньому і вивчаючи види з нового ракурсу. Видряпується на свіжозбудовану стіну, притуливши сходи зсередини будинку. Після того, як очі виявлялися вище стін, кожен крок по цих сходах задавав новий тон сприйняття свого, давно вивченого ділянки і такого улюбленого мною горизонту. Складно описати, що відчув я, піднявшись з колін, на злегка не слухати ноги на висоті більше 5 метрів! Це ні разу вам не цоколь, це вже страшно ..


Рівень перпендикулярно вікна

Коли підвіконня виставлений правильно, навантажите його зверху чимось важким, наприклад декількома великими пляшками з водою. Це необхідно для того, щоб його не підняв монтажною піною, і щоб він випадково не зрушив з потрібною позиції сам, або з чиєюсь допомогою.

Завершальний акорд - задування підвіконня монтажною піною, і все - через 12 годин вікном можна буде користуватися без обмежень, а з роботи залишиться тільки декоративне оздоблення укосів.

Похожие страницы: