Гвинтові сходи виглядають дуже стильно і ефектно

Гвинтові сходи виглядають дуже стильно і ефектно, але при цьому вони дуже незручні для регулярного використання, особливо дітьми та літніми людьми. Маршова сходи на тятивах Гвинтові сходи на опорній колоні Горищні сходи title title Вельми ефектні також сходи на бильцях. Вони є винаходом німецької компанії Kenngott і являють собою сходи без несучого каркаса. Його замінюють самонесучі поручні, до яких кріпляться ступені. Такі сходи виглядет легкої і повітряної. При цьому вона досить зручна у використанні. Всі переваги і якості таких сходів виражаються в її чималій ціні. Горищні сходи зазвичай не призначені для регулярного використання, тому вони робляться компактними і складними. 

Популярні горищні сходи, які розкладаються вниз при відкритті люка на горище. Є ще одна класифікація сходів за способом кріплення ступенів. Тут виділяють сходи на косоурах, сходи на тятивах, на больцах, монолітні сходи, на опорній колоні або консольні сходи. Як Ви вже, напевно, здогадалися форма сходи в чому визначається саме способом кріплення ступенів. Тому назви сходів за формою виготовлення і за способом кріплення ступенів часто збігаються. titleКосоурние сходи - це найпоширеніший спосіб кріплення ступенів на несучих балках, які і називаються косоурами.

 Їх зазвичай використовують один або два. Косоурних сходи можуть бути відкритими - в цьому випадку косоури видно і межступенчатом простір залишається відкритим. У закритих сходах косоури не видні. З верхнього боку вони закриваються ступенями і підсходинки, а з нижньої сторони закриваються деревом, гіпсокартоном або ДСП. Саме в закритих косоурних сходах часто використовуються металеві балки, які обшиваються зверху деревом.

Детально порядок дій ремонту кухні описаний у статті З чого почати ремонт кухні?.Цю інструкцію можна застосовувати при капітальному і євро-ремонту. Вариант перепланировки при ремонте кухниХіба що в другому випадку можна передбачити і перепланування: об'єднання кухні з прилеглою кімнатою, збільшення кухні за рахунок балкона, демонтаж двері з оформленням більш широкого дверного отвору у вигляді арки.Типовий приклад ремонту кухні з переплануванням представлений на фото зліва.

Як підлогове покриття намагайтеся вибирати матеріали, для яких характерна водонепроникність.У першу чергу, це керамічна плитка, по-друге - лінолеум, по-третє, ламінат відповідного маркування.

Похожие страницы: