Ремонт Кухні та Залу Фото

ремонт кухни в королевеНаша компанія здійснює в рамках ремонту квартир в Королеві обробку і перетворення кухонь, віталень і обідніх залів.Ми надаємо повний спектр послуг - від складання дизайн-проекту до доставки матеріалів на об'єкт.Завдяки налагодженій системі роботи з перевіреними постачальниками нам вдається уникнути тяганини і націнок.У результаті ми можемо запропонувати ремонт квартир в Королеві за прийнятними цінами, що не економлячи на якості.

 

Ремонт на кухне г. Королев Знаючи тонкощі роботи з кожним типом приміщень, наші фахівці перш ніж приступити до переробці виїжджають на об'єкт і укладають договір підряду, потім складається кошторис.Всі терміни та етапи робіт обговорюються заздалегідь - в результаті клієнт точно знає, що отримає по закінченні ремонту квартири в Королеві.

 

Особливості роботи з інтер'єром кухні, вітальні і обідньої зали

 

Фахівці знаю, як багато функцій об'єднують в собі дані приміщення.Залежно від глибини розрахунку інтер'єру можна виділити наступні етапи переробки:

 

     
  • Складання дизайн-проекту і докладної кошторису.Це основна теоретична база робіт - тут прописуються всі види робіт і використовувані матеріали.
  •  
  • Перепланування приміщень. Часто, щоб створити єдиний простір, прибирається стіна між вітальнею і кухнею, утворюючи тим самим загальну обідню груп.Можливо також і зворотну дію - зведення неглухіх гіпсокартонних перегородок, щоб візуально розділити зони приготування їжі і прийому гостей.Даний етап, як і монтаж віконних і дверних систем, виконується при замовленні євро-або капітального ремонту квартири під ключ в Королеві.
  •  
  • Оздоблювальні роботи. Для оформлення підлоги в зоні приготування їжі доцільно використовувати легкомоющимся матеріали - лінолеум або плитку, остання особливо зручна, оскільки дозволяє влаштувати тепла підлога.У зоні прийому гостей можна використовувати ламінат, паркет. До оформлення стін жорстких вимог немає, проте на кухні так званий фартух все ж краще викласти плиткою.Для організації зонального освітлення підійде натяжна стеля - в нього легко кріпляться світильники будь-якого виду.
  •  

Похожие страницы: