Ремонт Кухні в чешках Фото

Всі фотогалереї Ремонт кухни

Школа ремонту

Кухня є першим у черзі робочого місця, і poetomu до Її ремонт необхідно učityvat не тільки функціональність обладнання та розташування меблів, а й запасні розгляд безпеки.

Кухня є приміщенням з підвищеним рівнем вологості, а між тим, в ній знаходиться безліч електричних приладів, починаючи з мікрохвильової печі і закінчуючи електричним ножем.Саме тому, приступаючи до ремонту кухні, особливу увагу слід приділити Штепсель, розеток та вентиляції, а також стовпів і робочим плитам.Необхідно продумати, як реалізуватися шляхи евакуації в разі виникнення пожежі.Крім цього, в кухні повинен знаходитися надійний шафа з замком, в якому ви зможете зберігати небезпечні для дітей предмети.

фото - Кухня с барной стойкойТакож важливу роль під час облаштування кухні грає ергономіка приміщення.

Існує ергономічні вимоги і норми, що стосуються таких речей як розташування шаф, висота робочих стовпів і організація робочих зон кухні.

1. Для комфортної та безпечної роботи на кухні робоча поверхня плити і навісних шаф повинна розташовуватися на зручній для людини висоті.Точні розміри не встановлені, оскільки це залежить від проживаючих у квартирі людей.Оптимальною вважається така висота, яка дозволяє мити посуд і працювати за сервірувальним столом, не згинаючись під час цього заняття.

фото - Кухня2. Комфорт сидіння за столом або біля барної стійки (якщо така є) залежить від кількості простору, виділеного для ніг.Оптимальна відстань між сидінням і столом або барной стійкою повинно бути не менше 20-30 см, в простір для колін - від 25 см.Обідня стійка повинна бути не більше 45 см в глибину, а рівень розташування плити повинен складати близько 95 см.Обідній стіл повинен бути 70 см у висоту.

Ці вимоги грунтуються на результатах багаторічних досліджень і практичному досвіді мільйонів людей.Їх основною метою є організація комфортною, функціональною і безпечної кухні, якій робочі зони будуть перегукуватися між собою.

Похожие страницы: