Скільки коштує ремонт Кухні

Накопичивши деяку суму, починають звичайно з ознайомлювальних походів по магазинах.На цьому етапі намагаються зрозуміти, що з великого асортименту оздоблювальних матеріалів доступно гаманцю.Визначившись з матеріалами, громадяни приймаються дізнаватися ціни на ремонтні роботи.Інформації на цю тему, на жаль, небагато. Ось ми і вирішили заповнити пробіл - поговорити про вартості ремонту, а також про деякі особливості ціноутворення в цій галузі.

Погортавши рекламні газети, ви побачите, що ринок ремонтних послуг досить різноманітний. Тут і фірми самого різного калібру, і бригади майстрів, що виконують повний комплекс ремонтних робіт, і приватні майстри більш вузької спеціалізації.м загальної площі (без вартості матеріалів). Спробуємо з'ясувати, багато це чи мало. Як приклад візьмемо досить типовий варіант: трикімнатну квартиру загальною площею близько 75 кв.м в будинку серії П-44 (тим більше що ця серія та її модифікації найбільш поширені в сучасній забудові).

Отже, якщо скористатися послугами фірми, ремонт "троячки" обійдеться в суму від $ 4000 до $ 15000.Звідки така широка вилка?

Першим ділом вивчимо розцінки приватних майстрів.До речі, серед них чимало достатньо кваліфікованих фахівців, і це не дивно. Судіть самі: навіть приїжджають в столицю "гастарбайтери" зазвичай починають свою трудову практику у фірмах, а потім, придбавши деякий досвід і кваліфікацію, йдуть у приватний бізнес.З цього моменту їх заробіток принаймні в два, а то і в три рази перевищує заробітну плату в середній фірмі.Розцінки "індивідуалів", як відповідні реальним трудозатратам, можна взяти за основу наших розрахунків.До того ж вони включають в себе оплату скромної реклами та інструменту (а без нього добитися високої якості неможливо).Спостерігається розкид цін на одну й ту ж роботу залежить від кваліфікації майстра і вартості використовуваних матеріалів.Врахуйте, дорожче матеріал - дорожче робота з ним: так майстер страхує свій ризик зіпсувати коштовний виріб.

Тепер подивимося на існуючі розцінки.

Сантехнічні роботи (нова розводка труб, установка ванни, пристрій роздільних кранів для ванни і раковини, підводка до пральної машини і, в самому кінці ремонту, установка унітаза, раковини і кранів) обійдуться в $ 150-300.Заміна батарей опалення - $ 20-40 за штуку.

Електротехнічні роботи - $ 3-5 за точку (мається на увазі установка додаткових розеток і вимикачів) і від $ 1, 5 до $ 4 за проводку в стіні 1 пог.м дроту. У квартирі розглянутого типу, як правило, ставлять ще штук 20 додаткових розеток.Для кожної доводиться видовбувати поглиблення в стіні і закріплювати в ньому спеціальну коробку.Крім того, необхідна прокладка (внутрішня, в пробитих штробах): близько 40-50 м додаткового дроти.Всього - $ 150-250.

Установка міжкімнатних дверей - $ 30-50 на імпорт дорогим і $ 20-30 для otečestvennye.Разом за установку семи дверей (до шести вже існуючим додається ще одна - додаткова вхідна) - $ 150-350.


vocal remover

Похожие страницы: