Сучасні технології облицювання: керамічна плитка і керамогранітНі для кого не секрет, що фасад - це обличчя будь-якої будівлі. Грамотно і зі смаком оформлений фасад, не тільки радує око і створює приємну атмосферу, а й виконує важливі практичні функції - приховує комунікації, захищає від проникнення шуму і втрат тепла.


Сьогодні існує безліч варіантів оформлення фасадів будівлі: починаючи від простої отштукатуренний та пофарбованої поверхні і закінчуючи сайдингом і обробкою світлопрозорими матеріалами. У цій статті ми поговоримо про сучасних і досить практичних варіантах оформлення екстер'єру: керамічною плиткою і керамогранітом, розглянемо особливості та переваги цих матеріалів.
Керамограніт - стильний і довговічний фасад вашого будинку

Керамограніт - це штучний оздоблювальний матеріал з декоративним покриттям, на зразок керамічної плитки. Технологія виробництва полягає в пресуванні спеціального порошку з глини, кварцового піску та інших компонентів при високому тиску з подальшим випалюванням напівфабрикату.

Керамограніт володіє цілим рядом суттєвих переваг серед яких: висока міцність до механічного впливу, стійкість до впливу хімічних речовин і різкого перепаду температур, міцність на стирання і вигин, великий вибір текстур і колірних рішень.

Сьогодні можна не побоюватися, що вологість і випаровування від приготування їжі можуть вплинути на шпалери.Виручають технології. Зображення, надруковані на папері, флізелін або тканини при необхідності покривають найтоншої плівкою.Таке ламінування дозволить Вам спокійно мити поверхню, очищати від залишків жиру, випарів, не "травмуючи» шпалери.Захисна плівка перешкоджає ультрафіолету - зображення не вицвітають і не тьмяніють з часом.Ламінування ми зробимо безкоштовно, якщо Ви зробите замовлення у нас!

Кухня в деревенском стиле В даний час одним з популярних рішень оформлення інтер'єру сучасних кухонь є сільський стиль, або стиль кантрі, який знаходиться на лідируючих позиціях в топі оригінальних оформлень приміщень.Його популярність базується на простоті і невитіюватість, чистоті ліній.Кухня, оформлена в стилі кантрі, навіває атмосферу старовини. Для створення такого інтер'єру, що теж має важливе значення, використовуються тільки натуральні матеріали: дерево, камінь, льон, бавовна.

Дизайн

Дизайн кухни в деревенском стиле Якщо ви вирішили оформити кухню в сільському стилі, відразу обов'язково визначитеся з напрямом стилю.Кожна країна має свої традиції та сільський побут, які дуже не схожі один на одного.Наприклад, американський сільський стиль - це ранчо ковбоя, французька - вишуканий Прованс, швейцарський - затишні шале.

Сільська кухня по-російськи - це в першу чергу, обов'язково традиційна російська піч, грубувата оздоблення стін і підлоги, покритий побілкою стеля, ситцеві фіранки і плетені мостини.Сучасні зручні побутові прилади не доречні на російській кухні, щоб передати справжню атмосферу російського кантрі, необхідно відмовитися від основних благ цивілізації і сучасного лиску, взявши лише від них найнеобхідніше.

Похожие страницы: