Як висадити ялівець у дворі?


Ялівець - це унікальна рослина, яка славиться красою і своїми лікувальними властивостями. Саме з цієї причини більшість людей хочуть
купити ялівець в Києві за найкращими цінами для того щоб висадити вічнозелена рослина на ділянці біля будинку і очищати повітря, вбиваючи хвороботворні мікроби.

Вибираючи саджанець ялівцю для висадки, зверніть увагу на те, щоб на ньому не було засохлих гілок, і він був однорідного кольору. Коріння не повинні мати ніяких пошкоджень. Не соромтеся поцікавитися, яким способом вирощений обраний Вами саджанець. Якщо він спочатку знаходився в контейнері без додаткових пересадок, то має велику ймовірність прижитися на новому місці. Ви не плануєте висаджувати деревце відразу ж після покупки? В даному випадку постарайтеся не зруйнувати земляний кому, який оберігає кореневу систему від пошкоджень, і забезпечте коріння ялівцю вологість, обернувши їх змоченою у воді ганчіркою.

Посадка ялівцю має свої особливості. Багато вибирають місце для висадки ялівцю в затінених ділянках двору. Це груба помилка, оскільки даному рослині необхідна сонячна, добре провітрюваних місцевість, яка містить зволожену торф'янисті грунти. Яма для посадки ялівцю повинна мати розміри, в два рази перевищують розмір земляного кома. Залежно від особливостей ґрунту, може знадобитися дренаж, що складається з 15см. шару піску та битої цегли, а також наявність поживної суміші (по одній частині піску, дернової землі і двох частин торфу). Найкращий час для висадки саджанців ялівцю - серпень / вересень і квітень / травень. Якщо Ви дотримуєтеся всі умови, але рослина не приживається, скористайтеся послугами фахівців, які прикрасять Ваш двір цілющим ялівцем.

Зробити ремонт на кухні недорого - це не означає, що ви повинні купити найдешевші будівельні матеріали або запросити майстрів-дилетантів.За якістю все оздоблювальні матеріали в будь-якому випадку повинні бути належного рівня.Ремонтні робіт має проходити під пильним контролем власника квартири.Якщо якість виконаних послуг вас не влаштовує, в процесі ремонту, ви можете вносити корективи і пропонувати поправки.

Похожие страницы: