Поливяні відра

При виборі важливо враховувати обсяг відра. Якщо ємність буде перенесений (використовується для поливання каменів у кам'янці, полиць або заварювання настоїв із трав), то достатньо об'єму від 4 до 10-12 літрів. А ось відро-водоспад має бути більш містке - від 16 до 30 і більше літрів.
Типи дерев'яних відер

Полив'яне відро для лазні може бути двох типів:


Звичайне переносне класичне відро невеликого обсягу з ручкою, яке можна недорого купити і використовувати в будь-яких цілях.
Відро-водоспад для сауни - проста конструкція, що складається з самого відра (дерев'яного, укріпленого зовнішніми кільцями), кронштейнами для кріплення до стіни, мотузки або ланцюжка для перекидання ємності та системи переливу.

Кріпиться конструкція всередині або зовні лазні на висоті не менше 2-ух метрів. Завдяки рухливим кронштейнів перекинути на себе ємність можна без значних зусиль. Вода набирається автоматично через м'який шланг. Таке полив'яні пристрій має низку переваг: компактність, простота монтажу, експлуатації та догляду, цікавий дизайн і прийнятна ціна.

Виготовити полив'яні відро можна самостійно, вивчивши інструкції і фото, але краще довіриться професіоналам.

Стелі високі - 3 метри. У кухні дуже незвичайні форми - одна половина приміщення вузька, де стоїть розкладний диван, і це спальне місце потрібно буде зберегти для гостей. Довжина коридору 6 метрів, а ширина - 2 метри, приміщення не маленьке, але тут є 3 двері, в кінці коридору є навіть вихід на балкон. Нішу на кухні використовуємо для вбудованого холодильника. Підготувати стіни і стелі приступаємо до фіксування розетки з поліуретану. Стельовий карниз вішаємо на 15 см нижче стелі і фарбуємо в білий колір.

Часто шпалери - лише фон для меблів, підлоги і аксесуарів.Зробити їх головною прикрасою вашої кухні просто: використовуйте вставки з шпалер контрастного кольору.Якщо гарнітур монохромний, його вдало пожвавлять шпалери з яскравим графічним малюнком. Експериментуйте, і тоді дизайн стін на кухні перетвориться на захоплюючу гру.Найбільш поширений спосіб - акцентні стіна. Оклеиваем одну зі стін контрастними шпалерами, а інші стіни робимо максимально нейтральними.Акцентної роблять якусь функціональну зону: їдальню - на кухні або зону готування в кухні-вітальні.

Похожие страницы: