Кращі склопакети для вікон РОСЛЕС

Змінюючи і доповнюючи фізичні властивості стекол, покращують такі важливі характеристики склопакетів для вікон:
1. Кращі склопакети по звукоізоляції


Типи склопакетів зі збільшеною товщиною зовнішнього скла і шириною дистанційної рамки, мають кращі показники звукоізоляції. Шум, що доноситься з вулиці, більш ефективно поглинається такою конструкцією склопакета. Встановлюють склопакети для вікон з поліпшеними показниками звукоізоляції, в будинках і котеджах, вікна яких виходять на галасливі вулиці або інші джерела шуму.
2. Кращі склопакети для захисту від сонця

Для зменшення сонячної інсоляції і зниження нагріву приміщень будинку, деякі типи склопакетів виготовляють абсорбційними (поглинаючими світло) або рефлексних (відбивають світло). Такі типи склопакетів виробляються різної прозорості і колірних відтінків.
3. Кращі склопакети за ударопрочности

Склопакети для вікон можуть випускатися із збільшеною стійкістю до ударів по ним. Складно буде розбити склопакет з характеристикою захисту класу СУ 1 або СУ 2 і тим більше класу СУ 4.


4. Кращі склопакети з загартованими стеклами

Склопакети можуть мати властивості розсипатися на шматочки, краю яких не будуть гострими при випадковому розбитті. Цей тип склопакета важливий для сімей, де є малі діти, щоб не завдати їм поранень від розбитих осколків скла.
5. Склопакети з армованими стеклами

При розбитті такого склопакета, скло розтріскується на ряд великих шматків як в стеклах автомобілів.
6. Типи склопакетів з розфарбованими стеклами

Для поліпшення естетичного вигляду склопакетів для металопластикових вікон, можна замовити пофарбовані скла або скла з візерунком (декоративні вікна), які додадуть будинку нові барвисті відтінки.

Почнемо з уже згаданої штраби - потрібно підвести проводку до самого підлозі, щоб потім пустити по ньому дроти з діодами. Можливо, зручно буде просто продовжити трохи нижче ту штрабу, яку робили для розетки, в яку буде включатися пральна машина, якщо вона у вас буде у ванній - зазвичай такі розетки розташовані недалеко від підлоги. Залежно від того, як саме буде потім прокладена проводка, діодна підсвічування буде включатися разом з основним світлом або де за допомогою окремого вимикача - продумайте це заздалегідь, виправити що не сподобався варіант після ремонту буде дуже непросто і досить затратно. В принципі, не варто боятися зайвої витрати енергії - світлодіоди споживають її настільки мало, що різниця буде абсолютно невідчутна, швидше варто орієнтуватися ось на що: чи не почнуть вони через якийсь час дратувати своїм постійним світлом, адже навіть маленька діодна лампочка дуже яскрава , згадайте хоча б новорічні гірлянди.

Похожие страницы: