Електронний унітаз для комфорту в будинку

Представляємо Вашій увазі новий елемент комфортного будинку - електронний унітаз. У наше століття тотальної комп'ютеризації та електрифікації прогрес не міг обійти таке важливе пристрій в будинку, як унітаз. І, як уже давно повелося, вперше з'явилася новинка в Японії, швидко поширившись по інших країнах світу. Японці крім усього іншого вельми охайна нація і, можливо, це також визначило їх першість у створенні пристрою. Адже всі досконалості електронного унітазу спрямовані в першу чергу на підвищення гігієни і комфорту при його використанні ... 

Фактично електронний унітаз являє собою симбіоз звичайного унітазу з біде. При використанні цього пристрою за призначенням Вам вже не потрібна туалетний папір, гігієнічний душ або окремо стоїть біде. Всі ці функції реалізовані в одному приладі. Залежно від комплектації конкретної моделі унітазу до складу його функцій входить плавне опускання сидіння (мікроліфт), автоматичний злив, обмив теплою водою заданої температури, гідромасаж, електропідігрів сидіння, сушка, фільтрація води, дезодорація повітря, нічне підсвічування, управління з дистанційного пульта, управління голосом і аудіо підготовка. Для установки електронного унітазу при проведенііремонта квартири необхідно забезпечити стандартний підвід холодної води і каналізації, а також розетку електроживлення із заземленням.

 Весь набір необхідних для підключення аксесуарів зазвичай йде в комплекті з приладом. Все дуже просто в установці і підключенні. Але набагато складніше в покупці. Ціна такого чудо пристрої гігієни поки залишається захмарною. Вона починається з позначки в 20 тис. Грн. і досягає цифр понад 100 тис. грн. за продукцію визнаних японських брендів. До речі, здоровою альтернативою електронного унітазу може стати електронна кришка-біде, яка може встановлюватися на стандартний унітаз і виконувати більшість функцій свого старшого брата. У цьому випадку ціновий діапазон знижується в 3-4 рази.

Наш менеджер заміряє з досвідом роботи дизайну малогабаритних кухонь допоможе Вам створити ескіз маленької кухні на замовлення з урахуванням Ваших фантазій під інтер'єр кухонного приміщення.

корпуса для кухни эконом на заказ Сучасні кухні економ на замовлення в Москві

Більшість споживачів, які купують кухонні меблі для своїх квартир, пред'являють ряд вимог до сучасних гарнітурам.

До них відносяться привабливий, ергономічний дизайн, багатофункціональність, надійність і довговічність, а також доступна ціна.Компанія «Мегапромстрой» може задовольнити запити та побажання навіть найвибагливіших покупців, пропонуючи стильні та практичні
кухні «економ» на замовлення.

Завдяки роботі креативних дизайнерів і досвідчених інженерів ми можемо запропонувати своїм споживачам оригінальні рішення з урахуванням особливостей і розмірів кухонних приміщень.При цьому ви можете звернутися в нашу компанію як з власним проектом, так і замовити ексклюзивний дизайн у наших майстрів.


hangsen eliquid

Похожие страницы: