Суглинки і супіски під фундамент


Цей вид грунту складається з суміші піщаних (3-10%) і глинистих (10-30%) частинок. Властивості ґрунтів залежать від процентного співвідношення того чи іншого виду частинок грунту.
Лесові (мулисті) види грунтів

Ці грунти за своїми фізичними властивостями ставляться до суглинках. Лесові ґрунти мають пористу структуру, яка під час дощів вбирає багато вологи в результаті чого грунт втрачає міцність і просідає. Лесові (мулисті) грунти найслабше підстава під фундамент.
Торф'яні види грунтів

Це складний тип ґрунту для фундаменту. Торф'яні грунт під навантаженням сильно стискається, а при попаданні вологи перетворюється на пливун. Для фундаменту на торф'яному грунті слід виконувати дренаж. Крім цього використовують і інші технології - заміна частини пористого шару піском і гравієм, застосування паль і інші прийоми.
Засолені види грунтів

Ці грунти в своїй структурі містять сіль, яка з часом під впливом води вилуговується, приводячи до просідання фундаменту. Хімічні реакції, що виникають у ґрунті, можуть викликати руйнування підземних конструкцій.
На закінчення слід сказати, що перераховані види грунтів будуть мати більш надійне підгрунтя під фундамент, коли грунт є однорідним. Тоді грунт рівномірно дає осадку по всьому периметру і будинок або котедж стоїть на ньому стійко.

Наприклад, в тому випадку, якщо не бажаєте ви приступати до ремонт квартир своїми власними силами, то завжди в самий будь-який час можна найняти найбільш успішну команду ремонтної бригади з багаторічним досвідом роботи. Тільки лише в такому випадку ви зможете тільки тоді заощадити, коли вся справа будете мати безпосередньо з самим бригадиром, а не спілкуючись з численними посередниками. На сьогоднішній день існує декілька найголовніших правил, якими в тих випадках слід керуватися, коли збираєтеся ви безпосередньо зв'язуватися з виконавцем. В першу чергу, весь процес вибору якогось певного майстра, працею і силами якого ви збираєтеся в своїй квартирі робити ремонт, в обов'язковому порядку ви повинні вибирати тільки лише тих фахівців, які відразу при зустрічі з вами залишають свій домашній телефон.


ремонт лобового стекла

Похожие страницы: