Недорогий Ремонт малогабаритної кухні

ремонт кухня 5 метров Якщо я запитаю чи можна сидіти на кухні в 5 кв. м. і отримувати від цього велике задоволення.Багато в один голос скажуть: «5 кв. м., да це не кухня це комора якась! »А яке задоволення можна отримувати в коморі? Скажуть, але я з цим не погоджуся, тому що навіть на самій маленькій кухні з 5 кв.м. можна зробити такий ремонт, який буде радувати не тільки господарів, але і їх гостей.

 

Ремонт кухні 5, 5 м

 

На що здатне п'яти метрове простір

 

Звичайно, знесення стін і об'єднання простору в 5 кв.м. з сусідньою кімнатою, пропонована багатьма дизайнерами - ідея чудова.Особливо якщо у вас багато грошей, часу і у вашій квартирі є вільна кімната.На мій погляд, це самий утопічним варіант збільшення просторів, який тягне за собою купу проблем.

 

ремонт 5 метровой кухни Тому будемо працювати з тим, що є і розглянемо як можна на 5 кв.м. кухні розмістити все те, що там, по суті, і повинно бути розміщено, при цьому максимально збільшивши вільний простір.АКТИ ремонт трохи їжі, пряжі тільки, sleduet Pomnit CTO тут diktuet дизайну і функція не може Naoborot.

 

Дуже часто дизайнери радять на маленькій кухні використовувати світлі фарби, уникаючи темних.При всьому при цьому є речі, які, навіть при дуже сильному бажанні змінити неможливо.І дизайн кухні 5 кв. м. відноситься до їх числа. Як би ми не прагнули візуально збільшувати маленький простір, воно все одно залишиться маленьким.

 

Саме тому простір необхідно постаратися зробити не більше великим, а більш цікавим і функціональним.І якраз на 5 метровій кухні тема контрастів працює найкраще.Темні шафи і техніка не буде виглядати занадто громіздкими, а світлі поверхні і світлі декоративні деталі на контрасті з темними зонами буде розмежовувати простір і створювати настрій.Дивимося відео від школи ремонту.

Похожие страницы: