Будівництво котеджів і приватних будинків

Ремонтні та будівельні роботи є основною спеціалізацією нашої Компанії, оскільки саме ці роботи є найбільш складним і трудомістким етапом на шляху створення затишку і комфорту у Вашому домі. Помилки, допущені в процесі будівництва, потім дуже складно або дуже дорого виправити. Це означає, що вибір кваліфікованого виконавця на проведення будівельних та ремонтних робіт - це вельми відповідальне завдання. 

Ми застосовуємо у своїй роботі проектний підхід до управління будівництвом. Це принцип роботи великих будівельних компаній, який ми використовуємо і при будівництві малоповерхових приватних будинків. Він означає, що весь процес будівництва розглядається як проект, реалізація якого спочатку фіксується у вигляді мережевого календарного графіка, де для кожного етапу будівництва передбачаються можливі підетапи, критерії якості, терміни виконання, необхідні ресурси і т.п. Це дозволяє нам виконувати всі роботи точно в строк і відповідно з будівельною кошторисом. Наш замовник отримує такий графік у якості додатку до договору на виконання будівельних робіт.

 Контроль над проектом здійснюється в чіткій прив'язці до графіку, що дозволяє аналізувати можливі відхилення і оперативно на них реагувати. Застосування проектного підходу поряд з використанням сучасних будівельних технологій і досвідчених бригад будівельників дозволяє нам забезпечувати високу якість в стислі терміни і за прийнятними цінами. Ми готові фіксувати відповідальність за дотримання термінів будівництва, надавати гарантійний термін на якість робіт, поставляти будівельні матеріали за цінами нижче ринкових і обговорювати знижки на вартість робіт при комплексному замовленні.


travel youth baseball teams

Похожие страницы: