Економ Ремонт Кухні Фото

Кілька порад щодо того як заощадити на ремонті і на чому економити все-таки не варто.

 

На фото:

 

На перший погляд ремонт може виглядати «недорого», але на ділі архітектори серйозно попрацювали над створенням подібної ілюзії.

 

Що таке традиційний «економ ремонт»? Це не обов'язково дешеві шпалери і ламінат.На ділі, ремонт можна зробити цілком бюджетним і навіть модним. Якщо вдасться раціонально розподілити три основні статті витрат - обробку стін, ремонт підлогового покриття і купівлю нових меблів.Ми розповімо, як зробити «правильний» економ-ремонт.

 

Стіни

 

Немає необхідності ідеально виводити всі кути на 90 градусів і робити стіни строго вертикальними.Виняток: місце під вбудовану меблі, наприклад кухонні шафки, або під кутову ванну: тут вже доведеться постаратися.

 

«Виводьте» поверхні не повністю, а тільки у плінтуса: до нерівних стінах плінтуси будуть примикати нещільно (це неакуратно).Те ж із стельовими молдінгами.

 

Архітектори нерідко «оголюють» цегляні стіни.Скористайтеся ідеєю!

 

Кращий варіант заощадити на покритті & nbsp-взагалі від нього відмовитися.Бетонні або цегляні стіни можуть виглядати дуже виразно: подивіться на приклади з кращих архітектурних проектів.

 

Зовсім не обов'язково виправляти всі нерівності і шорсткості - можна вибрати матеріал, який до них не чутливий.

 

Наприклад, найпростішу штукатурку, яку можна накласти нарочито нерівними мазками, а потім пофарбувати.

 

Якщо поверхня стіни має вади, а ви хочете наклеїти на неї шпалери, зупиніть вибір на флізелін або вінілі.Вони досить щільні, щоб приховати невеликі дефекти. Вініл, найчастіше, обійдеться дешевше.Підбираючи шпалери, врахуйте: великий малюнок вимагає підгонки, а значить шпалер піде більше. Таким чином, невеликий малюнок - економічніше. І краще, якщо він буде абстрактним (компроміс - вертикальні смуги).

 

Не прагніть робити криволінійні перегородки і багаторівневі стелі - вони за визначенням дорожче прямих, і дуже рідко виправдані.Це так само стосується і прорізів: прямокутний дешевше арочного, і майже завжди доречніше.

 

Дизайнерські шпалери не обов'язково мають хитромудрий візерунок.

 

Дошка & NBSP-наш варіант. Хороша альтернатива паркету & NBSP-паркетна дошка.По-перше, дешевше, по-друге, її легше укладати. Ще більш економічний варіант & nbsp-ламінат.Серед його достоїнств & nbsp-зносостійкість. Якщо шукаєте компроміс, придбайте необроблену масивну дошку або навіть економ-варіант: дошку підлоги.Потрібно лише правильно обробити підлогу, щоб покриття виглядало «ексклюзивом».


http://essaymaker08.page.tl/

Похожие страницы: