Підберемо альтанку для своєї ділянки купить пнд гранулу


Ландшафтному дизайну дачної ділянки потрібно приділити спеціальну увагу. При цьому дюже значимо вірно віддати перевагу альтанку. Дизайнери радять вибирати модель альтанки, розглядаючи, що вона повинна гармоніювати зі стильовим рішенням саду і виглядати органічно, а не як чужорідний елемент.
Безумовно, якщо ви прийняли рішення жити на своїй ділянці, а не придбати квартири в лузі, потрібно приділити увагу одному з найважливіших факторів альтанки - це функціональність. Симпатичний вид - це також неодмінно. 

У наш час існує безліч варіантів альтанок. Ці легкі будівлі можуть бути виконані зі стінами, а можуть взагалі не мати їх. Між опорними стовпами можуть бути встановлені перегородки, висота яких може бути різною. Зрідка обходяться без основи і статі. Основне, Щоб легка садові споруда відповідала запитам володарів садової ділянки і відмінно списувалася в ландшафтний дизайн ділянки.


Один з варіантів систематизації альтанок вважає розрізнення таких будов по виду використаного матеріалу:


1. Альтанки з дерева. По конструкції такі будови можуть відповідати типовим канонам, або мати підкреслено національні риси (в японською, китайською, російською та ін. Жанрах). У плані вони традиційно представляють собою 4, 6 і 8-косинці. Для будівництва застосовується, як правило, деревина хвойних. Більшою міцністю відрізняються споруди з термодревесини і композитних матеріалів, до складу яких входять деревина і полімери.


2. Альтанки, при створенні яких застосовуються металеві конструктивні елементи. Виключно симпатично виглядають ковані альтанки, які дозволяють наповнювати простір чарівною атмосферою жанру модерн або аристократизмом класики. Для створення таких будівель неодмінно основа, для декорування якого, як правило, застосовують камінь, той, що чудово гармонує з металом. Більше недорогими є альтанки з металопрофілю та гнутих смуги зі сталі.


3. Збірні конструкції з ПВХ, або алюмінієвого профілю, для обробки яких застосовується скління. Розсувні стулки дозволяють результативно застосовувати простір. Такі конструкції здатні захистити від негоди. Допустимо, навіть створення теплої підлоги і установки кондиціонера в такій споруді.


4. Альтанки з каменю (граніту, зрідка мармуру) оформляються металевим дахом. Функції опорних конструкцій в таких спорудах Найчастіше виконують скульптури. Вартість таких альтанок є дюже високою.

Похожие страницы: