Школа Ремонту Кухня з Балконом

ремонт кухни с балконом фото Після успішного завершення попереднього проекту під назвою ремонт кімнати з балконом мені здалося, що ремонт кухні з балконом вимагає більш докладного опису.По суті, тут ті ж пластикові вікна та утеплення, ремонт і обробка, але на самому утепленні зупинюся детальніше, тому що ремонт кухні суміщеної з балконом - це не просто утеплений балкон і обробка, це ще й додаткова функціональність.

 

Підготовка до скління та утеплення балкона

 

Перш за все, видаліть старе скління рами, якому вже років 20, а може і більше.Сьогодні, старі дерев'яні рами з одношаровим склінням не те, що не вирішують питань утеплення, а попросту в будь-який момент можуть розвалитися. ремонт кухни совмещенной с балконом Після того, як старе скління було видалено, необхідно вирішити, що ви будете робити зі стіною, що відокремлює балкон від кухні.

 

Приступаючи до вирівнювання підлоги на балконі необхідно компенсувати різницю висоти рівня підлоги кухні з балконом, для цього можна використовувати товстий наливна підлога.
Тепер прийшов час встановити нові склопакети. Скління балкона краще зробити стандартним - чотирикамерним ПВХ профілем з потрійним склопакетом.

 

Варто відзначити один важливий момент. Кладку стіни краще робити не поруч з парапетом балкона, а замість нього, так ви збільшите корисну площу балкона майже на 15 сантиметрів.Звичайно, перший варіант краще і надійніше, але як ви розумієте додаткові м ² нікому ще не зашкодили.Sm. фото.

 

школа ремонта кухни с балконом uteplenie кухня з балконом

 

Для отримання додаткової використання ЕФЕКТИВНОГО кладки парапетів і утеплювач krepat до ребрами зварних труб, розташованих на uglam.Перший шар ізоляції виконується наступним чином. Спочатку ретельно закладаються тріщини і отвори в стіні, викладеної замість парапету.

 

По всій поверхні стіни прокладається фольгована поліетиленова плівка, поверх неї приклеюється шар мінеральної вати.Після цього укладається ізоляція - ламінований лист з водостійкої фанери (товщиною 2 см).Фанера стане підставою для кріплення внутрішньої обробки.


HO scale model buildings

Похожие страницы: