Ремонт Квартири Кухня Фотогалерея

дизайн узкой кухни фото Ремонт квартир

 

Як немає Stranno Narrow кухня obladaet Своїми dostoinstvami.По-перше, у неї є відмінна ергономіка, так як її робочий трикутник компактний, а не витягнуть.У домогосподарки завжди все знаходиться в зоні доступності, і їй не потрібно долати великі відстані в процесі приготування страв, тим самим, у неї не буде накопичуватися втома.Для вузької кухні існує безліч різних варіантів зручною розміщення меблів.

 

Хоча мінуси також є. Однією господині в вузької кухні досить комфортно, а от двом людям може бути вже затісно.У той час коли один поглинений процесом приготування, другий, зайшовши в приміщення за чаєм, може йому елементарно перешкодити.Вузьке кухонний простір може бути не особливо комфортним, оскільки асоціюється з тунелем або коридором.Створюючи дизайн вузької кухні, професіонали намагаються повністю позбутися таких порівнянь. Інтер'єр можна створити і комфортним, і красивим, якщо правильно все спланувати.У цій статті ми розповімо про те, як же це зробити.

Вибір кольору для вузької кухні

 

Тут найкраще скористатися давно перевіреним правилом, яке свідчить, що в невеликій кімнаті добре працюють тільки світлі тони.Для оформлення стінових конструкцій вузької кухні краще взяти однорідний світлий колір.

 

Підлоги можна вибрати будь - як темні, так і світлі. Візуально зроблять ширше приміщення кухні підлога з поперечної смужкою. дизайн узкой и длинной кухни Для цього варіанту добре підійде укладання керамічної плитки володіє двома кольорами або постелити поперек кімнати вологостійкий ламінат.

 

Для приміщень вузького формату зазвичай підбирають світлу меблі.Оскільки вона виглядає повітряно, і не буде викликати відчуття перевантаженості.Але білий антураж - не єдиний варіант.

 

Вибір можна зробити на користь блідо-сірою, кремовою, пастельній меблів.Також вдало виглядатимуть як меблі, так і стіни блідо-зеленого або блідо-блакитного кольору, так як вони можуть відтворювати ефект насиченості повітрям і легкістю.

 

Основне для вузької кухні - це невагомість верхній частині обсягу. Меблі розташована внизу може бути темних тонів. Тут відмінно впишеться комбіновані предмети меблів: наприклад, «білий верх - чорний низ» або «верх пастельний - низ венге».

 

Не рекомендується купувати повністю темні меблі. Вона виглядає громіздко і зорово перетворює кухню в більш тісне і некомфортне приміщення.Дане рішення допустимо лише у вузьких, але досить просторих кімнатах.


application for employers

Похожие страницы: