Ремонт змішувач на кухні

Ремонт смесителя для кухни, ванной своими руками фото Ремонт сантехніки своїми руками. Ремонтуємо змішувачі для кухні та ванної самостійно.

 

У вас зламався змішувач у ванній кімнаті або ж на кухні, що робити? Куди звертатися? Можна вдатися до допомоги професіоналів, звернувшись із заявкою до відповідної установи.Можна отримати допомогу у приватній організації, що надає весь спектр ремонтних робіт.А можна і докласти власні зусилля, проявивши трохи допитливості та кмітливості.Розглянемо приклад ремонту змішувача для кухні (кухонного одноважільного) і ванною (з двома кранами для душу) своїми руками.

 

Ремонт однорычажного смесителя своими руками фотоОтже, перш ніж приступити до роботи обов'язково відключіть подачу води.Приготуйте будь-яку ємність, на випадок якщо залишилася в крані вода стане стікати.Ємність може бути не глибока, ні бажано з не високими краями для зручності підстановки.Якщо ви купували змішувач в магазині, то за всіма правилами торгівлі у вас повинні бути документи із зазначенням технічних характеристик крана, можливо інструкція, або ж картинка-схема змішувача.Це може знадобитися. Якщо цього немає, то не лякайтеся, це не критично.

 

Ремонт одноважільного кульового змішувача для кухні, ванної

 

ремонт однорычажного смесителя своими руками фотоДо початку ремонту одноважільного змішувача постарайтеся визначити візуально можливу причину протікання.Досить уважно огляньте кран. Протікання може бути викликана кількома причинами: перша з можливих це механічне пошкодження корпусу змішувача, внаслідок чого могла утворитися тріщина або ж скол.Друга найбільш часта причина протікання це знос внутрішньої прокладки.У разі перовому можна спробувати ліквідувати протікання шляхом замазки тріщини герметиком, але це за умови, що тріщина не велика в розмірах.Якщо ж механічне пошкодження має значний скол, то доведеться провести повну заміну змішувача.Якщо ніяких пошкоджень ви не виявили а кран все таки протікає, то швидше за все причиною послужив знос прокладки.

 

ремонт однорычажного смесителя своими руками фотоДля заміни цієї зносилася деталі потрібно провести демонтаж крана.Акуратно відкручуйте гайки на основному корпусі змішувача, ви легко це зробите самостійно.На деяких сучасних моделях гайки захищені додатковим корпусом, для збереження естетичного виду змішувача.Корпус, як правило, зсувається при невеликому зусиллі і відкриває доступ до основних кріпильним гайкам.Це стосується змішувача над ванною або кухонного.

Похожие страницы: