Ремонт Малогабаритних Кухонь Фото

 


 

Запитання читача

 

Добрий день!  
Дивлюся західні журнали: як красиво виглядають на їх фото дизайн малогабаритних кухонь. А коли починаю реалізовувати ці привабливі ідеї на своїй п'ятиметрової кухні, нічого не складається. Підкажіть, як розмістити на кухні 5, 7 кв. м (стандартна в однокімнатній хрущовці) все необхідне для життя трьох дорослих осіб - батьків і дитини 14 років.Хочеться достатньо місця для приготування їжі, і їмо ми теж на кухні - місця для окремого столу в кімнаті немає.
З повагою, Аліна, м. Перм

 

Відповідь дизайнера

 

Перед дизайнером Іриною Федотової було поставлено завдання - зробити дизайн малогабаритної кухні, тобто розмістити в маленькому приміщенні всі «життєво важливі» функції і по можливості змінити візуальне сприйняття простору.

 

Зрозуміло, що на 5 квадратних метрах, як не крути, всі необхідні зони (робоча для приготування їжі, обідня і зона зберігання) без будь-яких жертв розмістити неможливо. Якщо зробити акцент в дизайні малогабаритної кухні на зоні для приготування, передбачити все необхідне обладнання, тоді обідня зона буде крихітною. А заощадивши на робочій зоні на користь великого столу, доведеться використовувати малогабаритну техніку (варильну панель на дві конфорки або невеликий холодильник).

 

Дизайнер Ірина Федотова пропонуються два варіанти дизайну кухні.У кожному з яких є і плюси, і мінуси. Вибір - за читачкою.

 

1 варіант з розміщенням меблів.

 

Нестандартний дизайн малогабаритної кухні.Він вийшов таким за рахунок трансформованих модулів, які при бажанні можна скласти і заощадити простір, а при необхідності - скласти як вам зручно і використовувати модулі як столики або стільці.

 

Мінус цього варіанту: невелика варильна панель, шириною 30 см, на 2 конфорки.

 

Плюсів набагато більше. Модулі різних розмірів дозволяють урізноманітнити обідню зону: можна вибудувати її в розрахунку на одну людину, можна для всієї родини.Ці ж модулі можна використовувати у вітальні - як кавові столики.

 

Меблі з домашньої колекції - полиці, табурети, консолі - цілком може вписатися в інтер'єр кухні.У нашій збірці ви знайдете предмети обстановки, які допоможуть втілити задум дизайнера.

 

Стільниця біля вікна - це одночасно і робоча поверхня, і барна стійка висотою 90 см.Висота другого столика - 75 см, ширина - 40 см. Висота барного стільця - 60 см.

 

Головна фішка цього дизайн - рішення: модулі легко складаються один в іншій, економлячи місце.

Похожие страницы: